ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1
سلام به شما شهرساز گرامی

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 26:54دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

.zip   fasl1 mashhadizadeh[1].zip (اندازه: 4.5 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,849)
آخرین ارسال های من :

2
RE: فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1
مرسی از شما
کار جالبیه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، ahmad lotfi
3
سلام :Dکارتون واقعا عالیه همیشه موفق باشید واقعا دستتون درد نکنه:shy:

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza
    4
    خيلي ممنون اميدوارم ادامه دار باشه

آخرین ارسال های من :
      5
      (1390-2-25، 08:47 صبح)saeedsaeed نوشته است:  خيلي ممنون اميدوارم ادامه دار باشه

سلام مهندس

حتما ادامه خواهد داشت با برنامه ریزی بهتر و مرتب تر از قبل

بزودی حدود 2000 تست بصورت طبقه بندی شده سالهای قبل و تشریحی و تحلیلی را به مرور بر روی سایت قرار میدهم این مدت سرم شلوغ بود .

شما منتظر باشید.

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
      6
      سلام ممنون از زحمات بی شائبه شما:exclamation::exclamation::dodgy::D
      آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
      7
      خسته نباشید من فایل رو دانلود کردم اما نمی دونم با کدوم نرافزار باز می شن-----با برنامه زیپ هم باز نشد اگه امکان داره بفرمایید چطوری میشه
      از فایل استفاده کرد:huh:

8
      (1390-2-30، 10:46 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:  خسته نباشید من فایل رو دانلود کردم اما نمی دونم با کدوم نرافزار باز می شن-----با برنامه زیپ هم باز نشد اگه امکان داره بفرمایید چطوری میشه
      از فایل استفاده کرد:huh:

سلام مهندس گرامی

شما فایل را از حالت زیپ خارج کردید یا نه؟

من این فایل ها را با 7zip file manager زیپ کردم و با همه برنامه هایی که فایل را از حالت زیپ خارج میکنند باز میشه ولی اگر نشد خبرم کنید تا ببینم چکار میتونم براتون کنم.

موفق باشید.

9
      :Dآقای علیرضا ممنون از حسن توجه تون---متاسفانه با برنامه زیپ باز نمی شه فایل phpبا این پسوند میاد من مشتاقانه می خوام از این فایل استفاده کنم----
      ممنون:s:huh:

10
      (1390-2-31، 07:54 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:  :Dآقای علیرضا ممنون از حسن توجه تون---متاسفانه با برنامه زیپ باز نمی شه فایل phpبا این پسوند میاد من مشتاقانه می خوام از این فایل استفاده کنم----
      ممنون:s:huh:

سلام مهندس از اینکه با شما آشنا شدم خیلی خوشحالم واز اینکه با اینجانب تماس داشتید تشکر میکنم.

من حتما فردا صبح براتون 2 تا فایل را ایمیل میکنم و امیدوارم که بدرد بخوره وشرمنده شما نشم.

موفق باشید.

سپاس شده توسط: foroogh.r
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 69,285 1396-1-23، 12:19 صبح
      آخرین ارسال: زهرا مقربی
        فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 11,545 1394-10-25، 07:29 عصر
      آخرین ارسال: ba_habibian
        تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4,154 1394-9-1، 02:33 عصر
      آخرین ارسال: sepid487
        دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 1,520 1394-5-12، 06:16 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        اموزش ارسال مطلب در ایران شهرساز(ویدئو) alireza 2,671 1393-9-9، 09:43 عصر
        فایل صوتی oyster 1,773 1393-8-28، 03:04 عصر
        فایل mp3 تمدن ها(2)-(تمدن بین النهرین-مصر) alireza 7,410 1393-6-14، 09:06 عصر
      آخرین ارسال: romisa
        فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) alireza 11,967 1393-5-17، 12:06 عصر
        انیمیشن خانه آبشار فرانک لوید رایت بهمراه نقشه های پلان، نما، مقطع و فایل تری دی مکس m.marziye 2,310 1393-5-12، 03:25 عصر
      آخرین ارسال: m.marziye
        فایل mp3 تمدن ها(3)-(تمدن یونان قسمت1) alireza 5,335 1393-3-25، 11:16 صبح
      آخرین ارسال: zahra2130
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
        دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
        فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
        [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
        غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل