امتیاز موضوع:
  • 105 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1
سلام به شما شهرساز گرامی

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 26:54دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

.zip   fasl1 mashhadizadeh[1].zip (اندازه: 4.5 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,851)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hatefi ، sadraman ، farnaz87 ، narges 17 ، asghar67 ، Sadeghpour ، deldar ، rahimi_s ، nika_1457 ، sheida ، Kiana ، 0RKIDEH ، soodabehsa ، elham90 ، HAMED ، Brightness ، mortezaomidi ، ehsan_69 ، @uror@ ، shima777_story ، ahmad lotfi ، banoo ، sharareh_ej ، mahzad ، asma ، aghili.n91 ، ایلیا ، finger.plan ، sajjad21 ، khorshid_p ، saeed nasiri majd ، lofra ، negin ، behroozbiqaraz ، draft ، isatis92 ، farza ، sardarekord ، mina22 ، ساها ، arvik ، mohamadreza zare ، nasim184 ، foroogh.r ، shaghayegh_66 ، CJ-07 ، mahsa.aezzi ، mina91 ، MouhammadMILAD ، f.shahrsaz ، نجران ، romisa ، sahar19 ، sepidam ، shahabsaa
مرسی از شما
کار جالبیه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ahmad lotfi
سلام :Dکارتون واقعا عالیه همیشه موفق باشید واقعا دستتون درد نکنه:shy:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    خيلي ممنون اميدوارم ادامه دار باشه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۲-۲۵، ۰۸:۴۷ صبح)saeedsaeed نوشته است: خيلي ممنون اميدوارم ادامه دار باشه

سلام مهندس

حتما ادامه خواهد داشت با برنامه ریزی بهتر و مرتب تر از قبل

بزودی حدود 2000 تست بصورت طبقه بندی شده سالهای قبل و تشریحی و تحلیلی را به مرور بر روی سایت قرار میدهم این مدت سرم شلوغ بود .

شما منتظر باشید.

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      سلام ممنون از زحمات بی شائبه شما:exclamation::exclamation::dodgy::D
      آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      خسته نباشید من فایل رو دانلود کردم اما نمی دونم با کدوم نرافزار باز می شن-----با برنامه زیپ هم باز نشد اگه امکان داره بفرمایید چطوری میشه
      از فایل استفاده کرد:huh:

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۲-۳۰، ۱۰:۴۶ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: خسته نباشید من فایل رو دانلود کردم اما نمی دونم با کدوم نرافزار باز می شن-----با برنامه زیپ هم باز نشد اگه امکان داره بفرمایید چطوری میشه
      از فایل استفاده کرد:huh:

سلام مهندس گرامی

شما فایل را از حالت زیپ خارج کردید یا نه؟

من این فایل ها را با 7zip file manager زیپ کردم و با همه برنامه هایی که فایل را از حالت زیپ خارج میکنند باز میشه ولی اگر نشد خبرم کنید تا ببینم چکار میتونم براتون کنم.

موفق باشید.

پاسخ
      :Dآقای علیرضا ممنون از حسن توجه تون---متاسفانه با برنامه زیپ باز نمی شه فایل phpبا این پسوند میاد من مشتاقانه می خوام از این فایل استفاده کنم----
      ممنون:s:huh:

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۲-۳۱، ۰۷:۵۴ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: :Dآقای علیرضا ممنون از حسن توجه تون---متاسفانه با برنامه زیپ باز نمی شه فایل phpبا این پسوند میاد من مشتاقانه می خوام از این فایل استفاده کنم----
      ممنون:s:huh:

سلام مهندس از اینکه با شما آشنا شدم خیلی خوشحالم واز اینکه با اینجانب تماس داشتید تشکر میکنم.

من حتما فردا صبح براتون 2 تا فایل را ایمیل میکنم و امیدوارم که بدرد بخوره وشرمنده شما نشم.

موفق باشید.

پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,309 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
      آخرین ارسال: زهرا مقربی
        ایستگاه اتوبوس جالب در اسپانیا atelieahjam 2 2,734 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: mihanazma
        فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,287 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: ba_habibian
        تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,989 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: sepid487
        دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,926 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,264 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
      آخرین ارسال: U.D.SG
        اموزش ارسال مطلب در ایران شهرساز(ویدئو) alireza 1 3,105 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
        فایل صوتی oyster 2 2,130 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
        سوگندنامه مهندسی در مقام یک مهندس atelieahjam 0 1,129 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        معماری بی‌نظیر حیوانات در دل طبیعت (عکس) atelieahjam 0 1,144 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان