امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 کتاب تئوری شکل شهر (کوین لینچ)
سلام به شما شهرساز گرامی

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 38:34سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

.zip   bakhsh1-teori-linch[1].zip (اندازه: 6.46 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,783)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط narges 17 ، deldar ، JAVAD4050 ، sina212 ، haydariyan ، sadaf_2260 ، nika_1457 ، sheida ، فاطیما ، soheilarch ، archopedia ، saeedsaeed ، Brightness ، میلاد عبادی ، mina.mah ، amirhosein ، omido ، godonly. ، shamim ، @uror@ ، banoo ، shima777_story ، shahryar ، m.mohammadzadeh ، دولت ابادی ، sharareh_ej ، بابالنگ دراز ، mahzad ، samane-j ، ehsan_69 ، ailan ، ali_ahmadi ، asma ، ایلیا ، URBAN 98 ، شیداشهرساز ، diamond ، kiana7822 ، dely_sh ، bahareh. ، lofra ، negin ، takitaki ، مطهره کاظمی ، urbanplanner91 ، ahmad lotfi ، mahjoub86 ، 0RKIDEH ، farza ، eshaghian ، arvik ، Shahrsazan Modern ، aquamarine ، elhamsaadatfar ، nasim184 ، ehsan91 ، sediqfar ، nina.noni ، roshan241 ، CJ-07 ، Atie.mohabbati ، mina91 ، MouhammadMILAD ، s.t ، Cloner ، 9123533029 ، maryam taban ، نجران ، atelieahjam ، sepidam
Shocked 
ممنون به خاطر سایت و مطالب خوبتون .........واقعا خسته نباشید...
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، hediye a ، deldar ، mohadeseh ، atelieahjam
سلام خیلی خوب بود
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
دورود بر شما
از اينكه هنوز افراد دلسوز براي اين رشته هستند خوشحالم.
اميدوارم هميشه پايدار و برقرار باشيد. افتخار دارم تا دستانتان را بفشارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
بسیار عالی!!!!
دستتون درد نکنه

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
من همين امروز سايت رو پيدا كردم.ممنون از همه اطلاعات

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    حرکت بسیار خوبیه ایا گوش دادن این کتابها میتونه جای خوندنشون رو بگیره؟
    و یک درخواست که البته کار سختیه ولی اگه بتونین کتابهایی که قیمت بالایی دارن مثل سیر اندیشه ها رو اسکن شده بذارین ممنون میشم مفلس شدم اینقدر پول کتاب دادم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۱۲، ۰۶:۲۳ عصر)soheil368 نوشته است: حرکت بسیار خوبیه ایا گوش دادن این کتابها میتونه جای خوندنشون رو بگیره؟
    و یک درخواست که البته کار سختیه ولی اگه بتونین کتابهایی که قیمت بالایی دارن مثل سیر اندیشه ها رو اسکن شده بذارین ممنون میشم مفلس شدم اینقدر پول کتاب دادم.

درود
    خوب هر شخصی یک نظر را میده ولی به نظرم بهترین نظری که در مورد این فایلها دیدم این بود :

نقل‌قول: salam aliye ali bood..bekhosus age ye negahe koli be ketab karde bashim .hatman edeme bedid .mamnoon

شما میتونید سیر اندیشه ها 1 و سیر اندیشه ها 3 (جدید و اولین بار در سایت های شهرسازی) را بصورت pdf و با کیفیت عالی دانلود کنید.

شما سیراندیشه ها را جستجو کنید و دانلود کنید.

پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch
    ممنونم اگه مقالات این کارو کنید عالیه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      آقا بسیار عالی خوشحالم که کتاب صوتیش رو قرار دادید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,210 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
        آخرین ارسال: زهرا مقربی
          فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,252 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: ba_habibian
          تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,956 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: sepid487
          دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,913 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,252 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
        آخرین ارسال: U.D.SG
          درخواست رایگان طرح توسعه راهبردی شهر ورشو shahab_fallahpour 4 3,059 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۲:۵۹ صبح
        آخرین ارسال: haydariyan
          فیلم روستای تاریخی میمند-شهر بابک-کرمان alireza 1 1,977 ۱۳۹۳-۹-۵، ۱۲:۴۷ صبح
        آخرین ارسال: sajjad21
          فایل صوتی oyster 2 2,128 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          آشنایی با کوچکترین شهر دنیا atelieahjam 0 1,239 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: atelieahjam
          رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر اصفهان - گوگل ارت atelieahjam 0 1,672 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۷ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان