امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده موفق تا قبل از کنکور سراسری دهید و تا 300 هزار امتیاز هدیه بگیرید
سلام
سایت ایران شهرساز برای فعالان کنکوری امسال که طرحی جدید در سایت ارائه دهند تا از 5000 تا 300 هزار امتیاز اهدا میکند.

امتیاز ها بستگی به موفق بودن و مورد توجه قرار گرفتن آن می باشد. و سایت هم طرح شما در خبرهای روز قرار میدهد.

شروع کنید و از این فرصت استثنایی استفاده کنید....

نمونه طرح که در چند روز قبل ارائه شد.

یادداشت های من قبل از کنکور=>هر یادداشت شما 1000 و هر اسکن یا تصویر دست نوشته شما5000

شهرسازی:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوستان من دانشجوی طراحی شهری هستم سه تا ایده خوب دارم که خیلی خیلی به من کمک کرد

1) اول اینکه حتما با خوندن کتاب شوع کنید نه خلاصه این خلاصه های آماده که موسسات مختلف تهیه میکنن خوبه ولی برای موفقیت اگه به تنهایی استفاده بشه نمی تونه مفید باشه

این کارو کنید :

کتابها رو مطالعه کنید و هم زمان خودتون نکات مهم رو خلاصه برداری کنید

یک ماه قبل از کنکور هرچی خوندین رو دیگه تعطیل کنید و در اون یک ماه خلاصه های خودتون ( بدون مرور کتاب ) + خلاصه های آماده ی موسسات ( اگه برنامه ی خوندنشونو دارین) بخونید

اگه خوب و با دقت خلاصه برداری کرده باشید تضمین میکنم 70% سولات از توی خلاصه هاتون باشه و کاملا سر جلسه جواب یادتون بیاد

2) نکان خیلی حفظی و ریز رو از جعبه لایتنر استفاده کنید خیلی خوبه ولی در کل سعی کنین مفهومی درس بخونید

3) اینکه یکی دوتا کتاب رو شروع کنید بعد اونا رو تموم کنید و ی چندتا جدید شروع کنید کار درستی نیست برنامه ی روزانه داشته باشید و هم زمان چندین کتاب رو شروع کنید حتی اگه بعضیهاش روزی 3 صفحه باشه اینجوری چون تنوع داره دیرتر خسته می شین و ساعات زیادی می تونین بخونین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، rezvan87 ، century21
دوستای خوبم بیاید با هم دیگه درس بخونیم و تو این وقت باقی مونده به هم کمک کنیم.
اگر هر نفر یا حتی هر 2 نفر یک کتاب خاص رو انتخاب کنیم و توی یک یا دو هفته اون کتاب رو مطالعه کنیم و خلاصه اون رو باهم به اشتراک بزاریم بعد 2 هفته خلاصه چندتا کتابو با هم داریم. مثلا 5 نفر هر کدوم یک کتاب رو میخونن و هر روز یا هر دو روز خلاصه هاشون رو به اشتراک میزارن و بعد یک یا 2هفته خلاصه 5کتاب رو داریم که میشه هر 5تاییمون ازشون استفاده کنیم3

نظرتون چیه؟
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط JiLa ، Brightness
من با نظر دستمون موافقم 113
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt
من به عنوان کسی که این ایده ای که میخوام بدم امتحان کردم بهتون چند تا پیشنهاد خوب میدم ( البته بیشتر برای برنامه ریزا):

1- چون دیگه وقت کمی مونده شما باید مختصر و مفید بخونین. پس باید مطالب دسته بندی کنین.
2- چند تا از استادا هستند که الان چند ساله کتاباشون خیلی سوال میاد :
- کتابای دکتر بهزاد فر و دکتر کیومرث حبیبی حتما خوانده شود ( مخصوصا آیین شهرسازی پایدار
3- کسانی که حتی تا الان خوب درس نخوندن می تونن موفق باشن به شرطی که
- از الان به بعد هر شب آمار بخونن. تاثیری که آمار تو تراز میزاه (‌انیشتین تو فیزیک نذاشته 1)

4 - اگر از خلاصه مباحث استفاده می کنین بهتره که خلاصه مباحث یه آموزشگاه خوب یاد بگیرین تا اینکه از چند تا اموزشگاه استفاده کنین. البته منظورم این نیست که مثلا برای مبانی نظری از دوتا موسسه استفاده نکنین. اما می تونین مثلا تاریخ از کیمیا فکر بخونین و مبانی نظری از پارسه ( مثال بود این )

5- کسی که 50 در صد مطالب خوب یاد گرفته و مرور کرده از کسی که 100 مطالب بدون مرور کردن خونده موفق تره.

به امید پیروزی برای همتون
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، sas.mmt ، Brightness
کسی نظر دیگه ای نداره؟
نمی خواید باهم دیگه درس بخونیم و به هم کمک کنیم؟

پاسخ
ممنون دوست عزيز از راهنمايتون

پاسخ
تعداد زیادی از سوال های کنکوری شبیه به سال های قبله پس حتما یه نگاه بهشون بندازید، کتاب هایی ک جدید به بازار اومدن یا میان رو بررسی کنید مطمئن باشید حداقل 2 سوال از این کتاباست.
به امید موفقیت همه ی شما دوستای سخت کوش
آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,002 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,666 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,117 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,117 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان