امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3مباحث عمومی شهرسازی-فصل اول-بخش2
سلام به شما شهرساز گرامی(حتما تا حالا یکی را استفاده کرده ای نظرت چیه؟)

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 23:23سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه(قسمت 2 از 3)

.zip   مباحث عمومی شهرسازی-فصل اول-بخش2.zip (اندازه: 3.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,270)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hengameh ، sina212 ، deldar ، samereh ، JAVAD4050 ، rahimi_s ، orazani ، nika_1457 ، mamjad ، saeed nasiri majd ، soodabehsa ، nafise ، 0RKIDEH ، isatis92 ، shahryar ، @uror@ ، shima777_story ، ahmad lotfi ، sharareh_ej ، mahzad ، samane-j ، ailan ، pardis.nazari ، ایلیا ، banoo ، URBAN 98 ، takitaki ، negin ، zikkurat ، arvik ، abtinz ، mina91 ، MouhammadMILAD ، shahabsaa
خوب بود ممنون
فکر می کردم فایل متنی یا pdf باشه!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۲-۲۱، ۰۸:۴۸ صبح)مژگان .م نوشته است: خوب بود ممنون
    فکر می کردم فایل متنی یا pdf باشه!

سلام دوست گرامی

من که بالا نوشتم ((فایل mp3مباحث عمومی شهرسازی-فصل اول-بخش2))

ولی بازم از شما ممنونم امیدوارم بقیه مطالب سایت بدردتون بخوره

موفق باشید

پاسخ
    سلام- فایلی که من در یافت کردم با پسوند php می باشد(mp3 تحلیل ویژگی های دهاقانی) اگر منو راهنمایی کنید با کدوم برنامه باز می شه ممنون می شم :D
    آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۲-۳۱، ۰۷:۴۲ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام- فایلی که من در یافت کردم با پسوند php می باشد(mp3 تحلیل ویژگی های دهاقانی) اگر منو راهنمایی کنید با کدوم برنامه باز می شه ممنون می شم :D

سلام مهندس

فایل پسوند زیپ داره احتمالا در دانلود مشکلی داشته

یه بار دیگه دانلود کن اگه بازم همین مشکل را داشتی فردا صبح برات ایمیلش میکنم

راستی فایلهای دیگه دانلود نکردی ببینی اونها هم همین مشکل را دارند یا نه؟

موفق باشید.

پاسخ
     سپاس شده توسط archi65
    دمت گرم بالاترین سعادت خدمت به خلق ا... است که شما خوب بلدین دستتون دردنکنه:heart:
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۲-۳۱، ۰۸:۳۸ عصر)javad4050 نوشته است: دمت گرم بالاترین سعادت خدمت به خلق ا... است که شما خوب بلدین دستتون دردنکنه:heart:

سلام مهندس عزیز

با وجود افرادی همچون شما این سایت داره به کار خودش ادامه میده.

کاش میتونستیم در کنار هم دوستان خوبی برای هم باشیم واطلاعات و فایل هامون را به اشتراک بزاریم.

موفق باشید.

پاسخ
    (۱۳۹۰-۲-۳۱، ۰۷:۴۲ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام- فایلی که من در یافت کردم با پسوند php می باشد(mp3 تحلیل ویژگی های دهاقانی) اگر منو راهنمایی کنید با کدوم برنامه باز می شه ممنون می شم :D

سلام مهندس منو ببخشید مرورگر لب تاپم ویروسی شده و نمی تونم از یاهو attach کنم ولی در اولین فرصت براتون میفرستم.

و اینکه شما فایل را دانلود نکردید شما حتما باید adsl ویا wimax و ... که سرعت بالا دارند دانلود کنی چون حجمش باید همین اندازه(3.5 mb) باشه

شما یک بار دیگه فایل را بصورت کامل دانلود کنید و منم سعی میکنم در اولین فرصت براتون بفرستم.

بازم ببخشید

پاسخ
    مهندس دستت درد نکنه !!!!!! امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی!:)
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    سلام
    بسيار عالي است از اين همه لطف بي نهايت سپاسگذارم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,207 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
      آخرین ارسال: زهرا مقربی
        فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,251 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: ba_habibian
        تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,955 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: sepid487
        دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,913 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        فایل صوتی oyster 2 2,128 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
        فایل mp3 تمدن ها(2)-(تمدن بین النهرین-مصر) alireza 14 8,873 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۹:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: romisa
        فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,842 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba071m
        فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) alireza 21 14,263 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۲:۰۶ عصر
        انیمیشن خانه آبشار فرانک لوید رایت بهمراه نقشه های پلان، نما، مقطع و فایل تری دی مکس m.marziye 2 2,824 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۳:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: m.marziye
        فایل mp3 تمدن ها(3)-(تمدن یونان قسمت1) alireza 6 6,659 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: zahra2130

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان