امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب تحلیلی سوالات فصل اول مباحث شهرسازی(166 سوال 1370-1387)
با سلام و تشکر
امیدوارم هرکسی که تلاش میکنه و نیت خوبی هم کرده موفق بشه .
:shy:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با استفاده از این فایلها تمرکز بالاتر میره:blush:کاش فایل های mp3 بیشتری بذارین .ازتون ممنونم موفق باشید:)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    vagean ali bod dast mariza

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      کارتون واقعا فوق ا لعاده است
      ابتکار بسیار جالبیه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خیلی رحمت کشیدید،واقعا ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam mohandes man emroz dir raftam to sayt vagarna man hamishe avalin nafaram ke az shoma tashakkor mikonam va sepasgozaram be khatere in hame lotfet azizam.
      آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
      پاسخ
      بسیار متشکر کارتون بسیار خوب و عالیه من خیلی دنبال این فایل ها بودم از مدیران سایت متشکرم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام خسته نباشید
      مطالب خیلی خوبی ارائه شده ممنون
      من زیاد از فایلهای mp3 استفاده نکردم وقت زیاد میگیره مطالعه بهتره!
      کتابهای سبز رو میشه برا دانلود قرار بدین؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        من هم با دوستان موافقم باید اطلاعاتمان را در اختیار هم دیگر بگذاریم چون با این کار در بالا بردن اطلاعات و تخصص همدیگر مثمر ثمر می باشد با تشکر از مدیریت سایت و همچنین دوستان عزیز

پاسخ
        واقعاً ممنونم
        کلمه ای پیدا نمی کنم که جواب زحماتتونو بده
        بازم مرسی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 5,011 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: sepid487
            دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,935 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,857 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba071m
            دانلود پاورپوینت طالع بینی درختان ( برای علاقمندان به مباحث طالع بینی ) atelieahjam 0 1,229 ۱۳۹۳-۲-۴، ۰۹:۱۸ صبح
          آخرین ارسال: atelieahjam
            فایل mp3 نکات مهم کنکور 1386-1387 -مبانی برنامه ریزی (صوتی آنلاین) alireza 0 1,289 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۴:۲۶ عصر
            ساختمان های عجیب دنیا جالب و دیدنی (قسمت اول) ALI XxX 1 2,813 ۱۳۹۲-۹-۱۱، ۱۲:۱۹ عصر
            تصورات آنا فورمیک توسط Felice Varini (قسمت اول) rahnamayan 0 1,033 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۱:۴۱ عصر
          آخرین ارسال: rahnamayan
            فایل mp3 نکات مهم کنکور 1386-1387-مبانی برنامه ریزی alireza 14 8,265 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۱:۲۱ صبح
          آخرین ارسال: JiLa
            فایل mp3 تست 1370-1387 و نکات فصل سوم تاریخ شهر وشهرسازی alireza 6 4,435 ۱۳۹۱-۹-۶، ۱۲:۰۱ صبح
          آخرین ارسال: tabriz
            فایل mp3مباحث عمومی شهرسازی-فصل اول-بخش1 alireza 18 12,577 ۱۳۹۱-۳-۲، ۱۰:۴۸ صبح
          آخرین ارسال: arvik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان