ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
انتقال پایتخت در دستور کار مجلس
[highlight=#fefaf0]نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون تشکیل موسسه مطالعات و اجرای انتقال پایتخت در صحن علنی مجلس به تصویب رسید.[/highlight]
[highlight=#fefaf0]
میرهادی قره‌سید اظهار کرد: براساس این قانون مقرر شد، موسسه‌ای مطالعاتی با سه رکن شورای عالی، رئیس و شورای موسسان تشکیل شود. وی افزود: اعضای این موسسه متشکل از وزیر کشور، دو نفر نماینده رهبری، دو نفر از نمایندگان مجلس، وزیر راه و شهرسازی، دادستان کل کشور، نماینده مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده شورای عالی امنیت ملی و رئیس پدافند غیرعامل خواهند بود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این موسسه موظف است طی دو سال طرح مطالعاتی این امر را به اتمام برساند، گفت: موسسه فوق با انجام کار کارشناسی برای عملیاتی شدن انتقال پایتخت فعالیت خواهد کرد. قره‌سید ضمن تاکید بر پیشینه تبریز در همه زمینه‌ها چه از لحاظ تاریخی فرهنگی و چه از نظر علمی، صنعتی و اقتصادی گفت: با توجه به این پیشینه و قدمت، تبریز جزو اولویت‌های انتقال پایتخت است.
این نماینده مجلس نهم با اشاره به در حد حرف بودن برنامه‌های قبلی در رابطه با انتقال پایتخت گفت: با این مصوبه مجلس در واقع برای عملیاتی و اجرایی شدن این طرح برنامه‌ریزی و آینده‌نگری صورت گرفت.

[/highlight]

آخرین ارسال های من :
2
RE: انتقال پایتخت در دستور کار مجلس
کاری بس احمقانه تفاوتی مابین تبریز تهران نیستش تازه از مرکز کشور دورتر میشه مشکلاتو چندین برابر می کنند
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    3
    وقتی خودشون میدونن که نمیشه ،‌می تونیم نتیجه بگیریم که فقط میخوان پول بخورن. حتی احمق ترین افراد هم این واقعیت میدونن که کار اشتباهیه.
    آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
    4
    (1391-9-24، 02:58 عصر)imanataei نوشته است:  وقتی خودشون میدونن که نمیشه ،‌می تونیم نتیجه بگیریم که فقط میخوان پول بخورن. حتی احمق ترین افراد هم این واقعیت میدونن که کار اشتباهیه.

دست شما درد نکنه

5
    6868686868

آخرین ارسال های من :
      6
      سلام دوستان
      من نظری راجع به انتقال پایتخت به تبریز ندارم چون مطالعاتم در این زمینه برای اظهار نظر کافی نیست و البته از دوستان هم انتظار میره اگر نقدی در مورد موضوعی دارند این نقد به صورت علمی صورت بگیره نه عامیانه و سطحی
      تا با همفکری دوستان این صحبت ها و نقد و بررسی ها نتیجه خاصی رو حداقل در بین انجمن خودمون داشته باشه
      ممنون ازتون
      آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
       سپاس شده توسط: JAVAD4050
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل