امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز برای کنکور دانشگاه آزاد 1390 چی خونیدیم؟(داغ )
سلام

این تاپیک داغترین در این سایت خواهد شد چون هر وقت که به سایت سر زدیم بگیم که امروز چه

خوندیم اصلا خوندیم یا نه؟ امروزمان بیهوده گذشت یا مفید بود؟ و ....(در ذهن شما هست ولی من

الآن یادم نمی یاد)

ترا به خدا وقتی سرزدی چند کلمه بنویس به بقیه روحیه بده جای دوری نمیره

خودم اول شروع می کنم که نگید خودش چیکار کرده

با وجود شماست که این سایت برپاست و به کارش ادامه میده همه شما را دوست دارم موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

سلام

من امروز متاسفانه هیچی نخوندم اما کتابهای اکسین را آوردم و فقط نگاهشون کردم.

فردا هم میام ومیگم چیکار کردم.

من میخوام برای دانشگاه آزاد امسال(1390) بقیه ضبط mp3 خلاصه کتابها را تموم کنم ودر اختیار شما مهندسان قرار دهم. تا فردا وخبر فردا بای

سلام من فقط 1/5منابع رو خوندم به نظرتون اميدي به قبوليم هست؟

آخرین ارسال های من :
سلام ر.بستانی عزیز

میتونستی بنویسی چه کتابهایی را خوندی و برای ارشد کدوم دانشگاه را انتخاب کردی

من که مرکزی تهران را زدم بعد از سراسری 90 کمی ناامید شدم چون برای اولین بار بود که منابعی را که خونده بودم از جمله در تاریخ شهر وشهرسازی

سورپرایز برعکس شدم و ناامید

البته سوالات دانشگاه آزاد خیلی راحته و آزمون اکسین برای فروردین را که دادم هم سوالاتش را در سایت میزارم.

من بعد از آزمون سراسری از یکشنبه بصورت جدی شروع میکنم.

داره میشه داستان ادامه نمیدم بقیه برای روزهای دیگه شما هم بنویسد خیلی وقتتون را نمی گیره موفق باشید.

سلام اتفاقا منم چون امیدی به دولتی ندارم میخوام واسه آزاد بخونم.احساس میکنم اکثرا شهری زدم چون از هرکی میپرسم همینو میگه خودمم برنامه ریزی شهری علوم تحقیقاتو زدم.پیشنهاد میکنم از تاریخ شهرو ریاضیات و آمار شروع کنیم .قبلا در مورد تغییر ریاضیاتو امار به امار صحبت کردیم مثل اینکه بعضی از دوستان ناراحت شده بودند که چرا این موضوعو میدونستمو نگفتم تهنا دلیلش این بود که منابعم زیاد معتبر نبودن ولی ایندفعه چیزایی که میدونمو میگم ایشالا که بازم درست باشه.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط alireza
سلام لازم بود این خبر را در اینجا اعلام کنم شاید بعضی از دوستانمون بتونند بهتر برنامه ریزی کنند.

آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 90 دانشگاه آزاد 22، 23 و 24 اردیبهشت ماه سال 90 برای تمامی گروههای آزمایشی برگزار می شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 3 تا 4 روز قبل از برگزاری آزمون و از طریق سامانه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه

آزاد اسلامی است.

نتیجه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 90 نیز در نیمه دوم شهریور ماه 1390 از طریق سامانه اینترنتی اعلام می شود.

وامیدوارم خبر قبولی شما را در همین سایت به همه اعلام کنیم .موفق باشید

سلام. من نمیدونم واسه امار چی بخونم میشه چندتا منبع مفید بهم معرفی کنید؟

آخرین ارسال های من :
    سلام

من چند تا منبع واسه آمار بهت معرفی میکنم:

[font=Wingdings]
    آمار و احتمالات تاليف عبدالمجيد رضايي. نشر مشهد

مفاهيم كاربردي آمار و احتمالات تالف دكتر كاوه عبداله زاده و يحيي عبداله زاده. انتشارات آييژ

آمار و احتمالات دكتر زالي انتشارات دانشگاه تهران

روش هاي آماري دكتر منصور فر انتشارات دانشگاه تهران
    [/font]
    آخرین ارسال های من :

منم شهرسازی که می سازمت ، چو ایران جدم کوروش
    سلام

چرا فقط میخوانیم و میرویم مگه ما نباید به همدیگه کمک کنیم اگه برای آزمون ارشد دانشگاه آزاد دارید آماده میشید که آزمونش 22و23و24 اردیبشت 1390

است بگید چی خوندید و یا چی بخونیم بهتره

راستش من هنوز هم شروع نکردم آخه این کنکور سراسری شوکه ام کرد وای کاش تهران را نمیزدم و قزوین را میزدم شاید تراز پایین تری بخواد .

نروووووووووووووو بنویس امروز چی خوندی؟

salam azad kheili asuntar az sarasarie
    hata agar amar ham biad kheili asune mesle sarasari aslan negaran nabashid bekhodetun feshar naiarin azad agar tehran kasi bezane agar tehran ghabul nashe shahrestan mifrestan
    aslan negaran nabashin
    omidvaram hame ghabul mishim
    labkhand yadetun nare

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,905 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,525 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان