امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخ شهر + توده و فضا
تاریخ شهر + توده و فضا
سلام
در رابطه با بحث توده و فضا در تاریخ شهر جهان مطلب می خواستم؟

آخرین ارسال های من :

شکل شهر همواره و در طول تاریخ شاخص بی رحم درجه تمدن بشر بوده است.

بیایید به شکل شهرهایمان نگاهی دوباره بیاندازیم.
پاسخ
سلام در رابطه با بحث توده فضا در شهرهای مختلف وروند تغییرات اون در طول تاریخ می توانید مطالب بسیاری پیدا کنید. نمونه اش شهرسازی شهروندگراست. که دونمونه شهر مختلف مثال زده و مقایسه کرده.اگر اشتباه نکنم باید فضل دو کتاب باشه. علاوه بر این در قالب کلید واژه نقشه و زمینه و به خصوص مقاله دکتر نوین تولایی (زمینه گرایی در شهرسازی) هم می توانید مطالب زیادی در مورد توده و فضا در شهرها پیدا کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۹-۲۶، ۱۰:۱۸ صبح)shahryar نوشته است: سلام در رابطه با بحث توده فضا در شهرهای مختلف وروند تغییرات اون در طول تاریخ می توانید مطالب بسیاری پیدا کنید. نمونه اش شهرسازی شهروندگراست. که دونمونه شهر مختلف مثال زده و مقایسه کرده.اگر اشتباه نکنم باید فضل دو کتاب باشه. علاوه بر این در قالب کلید واژه نقشه و زمینه و به خصوص مقاله دکتر نوین تولایی (زمینه گرایی در شهرسازی) هم می توانید مطالب زیادی در مورد توده و فضا در شهرها پیدا کنید.
سلام مهندس گفتین فصل دو کتاب منظورتون چ کتابی هست؟
این کلید واژه ها رو کجا سرچ کنم. ممنون

پاسخ
توی کتاب شهرهای انسان محور (بهبود عرصه عمومی در شهرهای بزرگ)یا کتاب شهرسازی شهروندا گرا((اگر اشتباه نکنم فصل2کتاب شهرهای انسان محور باید باشه))

هرمطلبی که به نقش و زمینه مربوط بشه به نظرم راه گشای شما خواهدبود- براتون مقاله نوین تولایی (زمینه گرایی)درشهرسازی رو مثال زدم.

کلیدواژه نقش و زمینه رو هم می توانید توی مقالات سرچ کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط javadrigi
ممنون مهندس شهریار

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,956 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  درخواست رایگان روش تحقیق: بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 0 1,807 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  خلاصه کتاب فضا زمان معماری، پروفسور زیگفرید گیدیون hossein2664 1 2,219 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۰۹:۱۵ عصر
  به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,834 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  دوستان به نمونه های موردی خارجی ورودی شهر نیاز دارم s1s2s3 2 2,421 ۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۳:۱۴ عصر
  درخواست مطالعاتی از شهر شیراز saghi.sh 7 3,465 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۰۹:۴۵ صبح
آخرین ارسال: saghi.sh
  درخواست منابعی برای تحقیق در رابطه جرم با شهر یا طراحی شهری sardarekord 2 2,189 ۱۳۹۲-۷-۶، ۰۸:۳۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان