امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبانی نظری برنامه ریزی؟؟؟؟
سلام، من میخوام مبانی نظری یکی از رهیافت های برنامه ریزی شهری رو (جامع،گام به گام، وکالتی، استراتژیکو...) بنویسم،گام های اون رهیافت رو هم دربیام بعد با طرح جامع و بازنگریش که دارم مقایسه کنم. کسی منبعی داره؟ یا میتونه کمک کنه؟؟/
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
سلام. کتاب درآمدی بر نطریه های برنامه ریزی با تاکید بر برنامه ریزی شهری از خانم دکتر زهره دانشپور فکر میکنم خیلی منبع مناسبی باشه.3
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط sharare ، alireza
(۱۳۹۱-۹-۳۰، ۰۸:۱۸ صبح)sas.mmt نوشته است: سلام. کتاب درآمدی بر نطریه های برنامه ریزی با تاکید بر برنامه ریزی شهری از خانم دکتر زهره دانشپور فکر میکنم خیلی منبع مناسبی باشه.3
ممنونم، امیدوارم چیزی که دنبالشم داخلش باشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استاندارد شعاع کاربری محله طبق استاندارد برنامه ریزی آمریکا و آلمان در یک منطقه leila 0 1,205 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: leila
  من میخواستم مرحله دوم برنامه ریزی تو سازمان سنجش ثبت نام کنم اما اصلا نمی تونم پیدا ک alireza 1 1,112 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ehsan7550
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,034 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@
  فرآیند برنامه ریزی سیستمی FaTyJo0oN 3 4,319 ۱۳۹۳-۳-۳، ۱۰:۲۸ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,672 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  برنامه ریزی شهری و ارتقای کیفیت محیط رضوان رفیعی 9 3,581 ۱۳۹۲-۹-۲۹، ۱۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: dementor
  کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,568 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: میریاما
Shocked کمک فوری!!!!کسی شرح خدمات مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی داره؟؟؟؟ sharare 1 1,924 ۱۳۹۱-۷-۱۸، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: 10a
  آرشیو برنامه ریزی منطقه ای parasto_gh 2 3,338 ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۲:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Shahrsaz67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان