امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی نمونه کارنامه آزاد وسراسری قبول شده 1389(داغ)
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۲:۱۴ عصر)كسري نوشته است: :heart:salam mohandes alireza mamnun az zahmate shoma vali age mitunid khaheshan karname bachehaye tarahi shahri ham tu site gharar bedid mamnun misham

سلام مهندس کسری عزیز
بروی چشم نیاز به همکاری دوستان داره و من همینجا از دوستان طراحی شهری میخوام که کارنامه هاشون را برام میل کنند تا بدون اطلاعات شخصی در سایت بزارم و کارنامه ها تحلیل بشه اینم ایمیلم: iranshahrsaz@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۲:۳۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۰، ۰۲:۱۴ عصر)كسري نوشته است: :heart:salam mohandes alireza mamnun az zahmate shoma vali age mitunid khaheshan karname bachehaye tarahi shahri ham tu site gharar bedid mamnun misham

سلام مهندس کسری عزیز
بروی چشم نیاز به همکاری دوستان داره و من همینجا از دوستان طراحی شهری میخوام که کارنامه هاشون را برام میل کنند تا بدون اطلاعات شخصی در سایت بزارم و کارنامه ها تحلیل بشه اینم ایمیلم: iranshahrsaz@yahoo.com
بچه های طراحی شهری این سایت انقدر فعالن که ادم نمی دونه کدو تاپیکشون رو بخونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یه کم بخار داشته باشین دیگه؟!؟!؟!؟
همیشه برنامه ریزی ها تو همه جا دارن فعالیت میکنن....2822102293333
آخرین ارسال های من :

معماری رد زمان است بر فضا....
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,069 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,490 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,336 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,162 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,475 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  دانلود کارنامه رتبه 22 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس محبوبه عضو فعال ایران شهرساز alireza 4 2,349 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۳۶ عصر
  دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,898 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
  کارنامه رتبه 738 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس مرادی عضو فعال ایران شهرساز alireza 4 2,228 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان