ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کمک در خصوص طرح مساله
دوستان درباره تغییر کاربری تعریف و مفهوم و نیز اثرات ان اگر مطلبی داشتید لطف کنید .. باز میگم جای دوری نمیره امتیازش هم با خودم...
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط: elham90
2
RE: کمک در خصوص طرح مساله
جناب maravia عزیز، در مورد تغییر کاربری مکانی در حوزه ی معماری مطالب وبحث هایی چند در مجلات معماری،مشاهده کردم. به محض دسترسی یافتن به مجلات،حتما کمکتون خواهم کرد. شما نیروی خیلی فعالی هستید و امیدورام بقیه دوستان چناچه در توانائیشان باشد، در کمک به شما از کوچکترین همکاری ای مضایقه نکنند.

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
3
(1391-10-8، 09:20 عصر)Brightness نوشته است:  جناب maravia عزیز، در مورد تغییر کاربری مکانی در حوزه ی معماری مطالب وبحث هایی چند در مجلات معماری،مشاهده کردم. به محض دسترسی یافتن به مجلات،حتما کمکتون خواهم کرد. شما نیروی خیلی فعالی هستید و امیدورام بقیه دوستان چناچه در توانائیشان باشد، در کمک به شما از کوچکترین همکاری ای مضایقه نکنند.

سلام مهندس ممنون از حسن لطفتون....

سپاس شده توسط: AliReza
4
در خصوص موضوع تغییر کاربری که مطرح نمودید. یک مقاله توی مجله طاق (ماهنامه آموزشی، اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی) شماره56-57 سال 1390 تحت عنوان" بحران سکونت بررسی و شناسایی عوامل تهدید کننده در پهنه های مسکونی" چاپ شده که به موضوع عوامل اصلی تهدید کننده تغییر کاربری و اثرات اون در بافت های مسکونی شهر مشهد می پردازه.
به نظرم مقاله ی خیلی خوبی اومد چون این مورد که توی این مقاله اشاره شده بود از مهمترین مسائلی که بافت های مسکونی در شهر مشهد با اون مواجه هستند. فکر کنم این مقاله توی مطرح کردن طرح مسئله بتوانه کمکتون کنه.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza ، Brightness
5
دوست عزیز مطمئن نیستم ولی امیدوارم این مفاله کمکی بهتون بکنه...

.rar   79713860903.rar (اندازه: 768.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)

آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
 سپاس شده توسط: AliReza
6
سلام.
کتاب:
الگوهای تحلیلی تغییر کاربری زمین (رویکرد نظری و مدلسازی)
مولف: دکتر هلن بریاسولیس
مترجمین:
دکتر مجتبی رفیعیان و مهران محمودی

رو بهتون توصیه می کنم.

آخرین ارسال های من :
7
(1391-10-9، 12:26 عصر)sas.mmt نوشته است:  دوست عزیز مطمئن نیستم ولی امیدوارم این مفاله کمکی بهتون بکنه...

دوست عزیز دست شما درد نکنه ولی ایکاش وقتی مطلبی را در سایت میگذارید حداقل عنوانش را ذکر کنید تا اعضاء با آگاهی از مفاد مطالب آنها را دانلود کنند .

آخرین ارسال های من :
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان پایان نامه در خصوص طراحی در بافت قدیم AliReza 1,742 1393-10-8، 05:13 عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانشجویان دانشگاه یزد (به خصوص مقطع ارشد) کسی هست کمکون کنه؟ sas.mmt 3,797 1393-6-5، 03:42 عصر
آخرین ارسال: barana
  در خواست کمک در خصوص شیت بندی برنامه ریزی مسکن macmilan 976 1392-10-28، 06:57 عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  در خواست معرفی رفرنس و مقاله در خصوص آرام سازی و انواع سرعت گیر ها saeed nasiri majd 1,208 1391-8-9، 10:22 صبح
آخرین ارسال: elham90
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل