امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقالات انگلیسی را با هم ترجمه کنیم اقدامی نو از ایران شهرساز
سلام دوستان
به پیشنها مهندس dementor یکی از اعضای فعال انجمن این تالار را ایجاد کردیم برای دست یافتن به این تاپیک میتوانید از مسیر زیر استفاده کنید.

[تصویر:  navbits_start.gif] انجمن تخصصی ایران شهرساز > تالار ویژه سایت ایران شهرساز > تالار ویژه سایت ایران شهرساز > دانلود و ترجمه مقالات از پایگاه های معتبر > ترجمه مقالات توسط اعضای ایران شهرساز

اعضایی که فعالیت داشته باشند امتیازهای ویژه ای به آنها تعلق خواهد گرفت و دانلود مقالات ترجمه شده فقط برای اعضای این گروه امکان پذیر است سریعتر ثبت نام و ترجمه را شروع کنید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Sahab ، SA E ED ، Brightness ، dementor ، .Utopia ، sky1368
آخ آقای مدیر گفتی.واقعا کسانی پیدا می شن این کارو انجام بدن؟
من الان از کتابurban design ،پنج صفحه دارم که باید ترجمه کنم.الان دو سه هفتس دستمه ، نصفشو انجام دادم ولی نصفش خیلی وقته مونده.
آیا کسی هست که به من کمک کنه آیا:(((؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۹، ۱۲:۴۵ صبح)sara0111 نوشته است: آخ آقای مدیر گفتی.واقعا کسانی پیدا می شن این کارو انجام بدن؟
من الان از کتابurban design ،پنج صفحه دارم که باید ترجمه کنم.الان دو سه هفتس دستمه ، نصفشو انجام دادم ولی نصفش خیلی وقته مونده.
آیا کسی هست که به من کمک کنه آیا:(((؟

سلام فعلا ترجمه مقالات نه کتاب

پاسخ
 سپاس شده توسط SA E ED
فرصت ثبت نام در گروه ترجمه تا یک هفته
جهت اطلاع مقالات ترجمه شده در فصلنامه هم منتشر میشود.

پاسخ
 سپاس شده توسط SA E ED ، ایلیا
سلام
من یه مقاله ی 18 صفحه ای دارم
اگه کسی بتونه واسم ترجمه کنه تا آخر عمر دعاش میکنم 20 102 20
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مقالاتتونو بزارید سعی میشه ترجمه کرد ولی حقیقتش امتحانات داره شروع میشه منم میخوام یک مقاله ترجمه شده قرار بدم میتونم بعدامتحاناتم واستون ترجمه اش کنم.الان دارم رو چندتا کار میکنم با تعداد صفحات کم البته.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط SA E ED
(۱۳۹۱-۱۰-۹، ۰۵:۵۰ عصر)dementor نوشته است: مقالاتتونو بزارید سعی میشه ترجمه کرد ولی حقیقتش امتحانات داره شروع میشه منم میخوام یک مقاله ترجمه شده قرار بدم میتونم بعدامتحاناتم واستون ترجمه اش کنم.الان دارم رو چندتا کار میکنم با تعداد صفحات کم البته.
سلام
فایل و آپلود کردم
فقط اگه بتونید این فایل و تا آخر هفته بهم بدین ممنون میشم چون اگه بعد از اون باشه دیگه کاربردی واسم نداره
بازم ممنونم مهندس

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   a.pdf (اندازه: 114.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 53)

پاسخ
سلام
اولین مقاله ترجمه شده (50 درصد)

http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...9#pid40769

پاسخ
salam ,manam mikham tu goruhe tarjome basham ,ama alan vaghte emtehanate ,enshalah bade emtehana 424242

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۰-۱۴، ۰۵:۰۸ عصر)rasta نوشته است: salam ,manam mikham tu goruhe tarjome basham ,ama alan vaghte emtehanate ,enshalah bade emtehana 424242

سلام شما در گروه مترجمین قرار گرفتید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ترجمه مقالات و کتب تخصصی شهرسازی محب الرضا 0 1,079 ۱۳۹۵-۶-۶، ۰۶:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: محب الرضا
      ترجمه !!!!!!!!!!!!!!!!! dementor 11 4,893 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: dementor
      مقاله انگلیسی داری؟؟؟؟؟؟؟نمیتونی ترجمه کنی؟؟؟؟؟بیا اینجا تا مشکلتو حل کنیم بدو بدو... dementor 10 4,432 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۱:۱۸ عصر
      ترجمه haydariyan 5 3,016 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۲۷ عصر
      ترجمه متون تخصصی شهرسازی محب الرضا 0 2,981 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۱۰:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: محب الرضا
      اولین مقاله ترجمه شده ایران شهرساز-موضوع حاشیه نشینی dementor 8 5,496 ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۹:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: majid_meh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان