امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت انیمیشن با مایا
سلام بچه ها یه راهنمایی میخواستم ازتون.من میخواستم برای ارائه پایان نامه ام یه انیمیشن با مایا هم از کارم داشته باشم.الان دارم کارمو تر دی میکنم که بعد ببرمش تو مکس واسه نور و متریال.میخواستم بدونم یادگیری مایا طوری هست که من بتونم خودم واسه ارائه کارم یاد بگیرم تو منزل با دیدن سی دی اموزشی یا اینکه امکانش نیست و چیز جالبی در نمیاد؟ممنون میشم کسایی که کار با مایارو بلدن راهنماییم کنن.مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۵ عصر)صادقی_1045 نوشته است: سلام بچه ها یه راهنمایی میخواستم ازتون.من میخواستم برای ارائه پایان نامه ام یه انیمیشن با مایا هم از کارم داشته باشم.الان دارم کارمو تر دی میکنم که بعد ببرمش تو مکس واسه نور و متریال.میخواستم بدونم یادگیری مایا طوری هست که من بتونم خودم واسه ارائه کارم یاد بگیرم تو منزل با دیدن سی دی اموزشی یا اینکه امکانش نیست و چیز جالبی در نمیاد؟ممنون میشم کسایی که کار با مایارو بلدن راهنماییم کنن.مرسی

سلام من با مایا خیلی کار نکردم ولی یادگیریش راحتتر از تری دی هست و به خاطر همین که مایا داشت روی دست تری دی میزد شرکت اتودسک مایا را هم خرید تا تنها برند باشه!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط صادقی_1045
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۵ عصر)صادقی_1045 نوشته است: سلام بچه ها یه راهنمایی میخواستم ازتون.من میخواستم برای ارائه پایان نامه ام یه انیمیشن با مایا هم از کارم داشته باشم.الان دارم کارمو تر دی میکنم که بعد ببرمش تو مکس واسه نور و متریال.میخواستم بدونم یادگیری مایا طوری هست که من بتونم خودم واسه ارائه کارم یاد بگیرم تو منزل با دیدن سی دی اموزشی یا اینکه امکانش نیست و چیز جالبی در نمیاد؟ممنون میشم کسایی که کار با مایارو بلدن راهنماییم کنن.مرسی

سلام من با مایا خیلی کار نکردم ولی یادگیریش راحتتر از تری دی هست و به خاطر همین که مایا داشت روی دست تری دی میزد شرکت اتودسک مایا را هم خرید تا تنها برند باشه!
اموزش مولتی مدیای مایا برای دانلود هست ؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۱۱:۲۲ عصر)صادقی_1045 نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ عصر)AliReza نوشته است:

اموزش مولتی مدیای مایا برای دانلود هست ؟
براحتی سی دی هایا دی وی دی ها را از بازار بخرید به سایت npshop هم یه سر بزنید کاراشون بی نقص هست.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 1,556 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  عکس+استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 842 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۷:۱۰ عصر
  استخر شنا دقیقاً در قالب فرم همان ویولن های ساخت استرادیواریوس leila 2 1,709 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۱:۰۳ عصر
  دوستانی که کار با اسکچ آپ رو بلدن بیان داخل ؟ hamzeh0192 1 1,574 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۷:۰۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  بیمارستانی مجهز با قابلیت جابه جایی Ƒanos 0 1,226 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Ƒanos
  ˈپل خلیج فارسˈ نماد توسعه و پیوند با اقتصاد جهانی MHAKBARI 0 1,262 ۱۳۹۱-۷-۴، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  بانک مسکن کرمان،پیوند با معماری تاریخی منطقه Ƒanos 0 2,595 ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۵:۱۸ عصر
  خداحافظی با سندهزارساله معماری Ƒanos 0 971 ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۴:۵۲ عصر
  ساختمانهای ساخته شده با حبه قند! Ƒanos 0 1,031 ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۷:۳۶ عصر
  پاویون رنسانس یورکشایر؛ حجمی تهی، سفید با پرداختی اتمیزه Ƒanos 0 1,248 ۱۳۹۱-۶-۱۲، ۱۲:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان