امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در زمینه ی مدیریت شهری
دوستان من نیازمند یک یا چند مقاله و یا پروژه ای واسه درس مدیریت شهری هستم که مرتبط با "بهسازی و نوسازی" باشه.
تا آخر هفته باید مقاله ام رو تحویل بدم و متاسفانه هیچ مطلبی ندارم، لطفا اگر در این مورد اطلاعاتی دارین دریغ نکنید
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۸:۳۷ عصر)327 نوشته است:
دوستان من نیازمند یک یا چند مقاله و یا پروژه ای واسه درس مدیریت شهری هستم که مرتبط با "بهسازی و نوسازی" باشه.
تا آخر هفته باید مقاله ام رو تحویل بدم و متاسفانه هیچ مطلبی ندارم، لطفا اگر در این مورد اطلاعاتی دارین دریغ نکنید
ممنون

سلام. پایان نامه ای هست با عنوان مدیریت شهری و نقش آن در حفظ بافت های تاریخی.
من فقط عنوان و فهرست مطالب و منابعش رو دارم که براتون می ذارم. اگر برید دانشگاه شهید بهشتی می تونید از کتابخونه معماری و شهرسازیش بگیرید و استفاده کنید.

(۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۸:۳۷ عصر)327 نوشته است:
ممنون

در ضمن با عضویت رایگان تو سایت سازمان نوسازی، تمام مقالات تمام نشریات سازمان نوسازی قابل دانلود هستن.
از این سایت:
http://nosazionline.ir/?ref=com

16 شماره اس که تقریبا هر شماره 10-12 تا مقاله داره.
حتما راجع به موضوع مورد نظرتون مطالبی پیدا می کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   file-library-39.pdf (اندازه: 185.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 23)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 327

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,166 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کمک فوری elahian 2 1,978 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  آسیب شناسی ساختمان های شهری archopedia 0 1,047 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: archopedia
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,118 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,333 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,589 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,692 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,228 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان