امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستانی که نقشه و طرح های تهران و سایر شهرها رو نیاز دارند ....
با سلام مجدد
طبق هماهنگی صورت گرفته با مهندس دهقان، تصمیم گرفته شد تا نقشه و طرح های برخی از شهرهای مهم رو به صورت دی وی دی رایت کنیم و برای متقاضیان ارسال کنیم.
این مطلب خصوصا برای کسانی که از تهران دور هستند یا اینترنت با سرعت پایین در اختیار دارند خیلی میتونه مفید باشه.
دوستانی که فایل کد یا جی ای اس، طرح جامع، تفصیلی یا هادی (یا طرح های توامان و یا هرطرح دیگه ای چه کلان چه خرد، از طرح مجموعه شهری گرفته تا طرح های منظر و ...) شهر های مختلف رو دارند و علاقه دارند که در این کار شریک باشند یا به من پیام بدن یا در همین تاپیک اعلام آمادگی کنند. کسانی هم که قبلا این اطلاعات رو در سایت گذاشتند، چه در فروشگاه و یا غیر از اون بازهم میتونند در این کار شریک باشند. پس از تائید طرح و توافق بین ما و شما، میتونید در این کار سهیم باشید.
لازم به ذکره که فعلا فقط بررسی طرح ها و فایل های دوستان انجام میشه و بحث های حقوقیش پس از این مرحله و هماهنگی مجدد با مهندس دهقان، با دوستان درمیون می ذاریم.
تمامی اطلاعاتی هم که میخواهید بفرستید، به ایمیل سایت بفرستید.
ما هم تمامی تلاشمون اینه که هم این اطلاعاتی که قراره پست بشه، کامل باشه و هم با کمترین هزینه ارسال بشه تا دوستان برای تهیه اون ها به زحمت نیفتند.
برای نمونه هم خدمت دوستان عرض می کنم که مثلا جی ای اس تهران که دارای لایه های مناطق، محلات، بلوک ها و پارسل هاست، چیزی رد حدود 900 مگابایت حجم داره و کد اون هم فکر کنم حدود دو گیگ (که شامل تمامی عوارض از توپوگرافی و آبراه ها و ..). این رو به سایر اطلاعاتی که قراره به این مجموعه از قبیل شبکه معابر، کاربری اراضی و ... افزوده بشه اضافه کنید. منظور این هست که محتوای این بسته اطلاعاتی هست که هم بسیار ارزشمنده و هم آپلود و متعاقبا دانلودش کار راحتی نیست. برای همین هم تصمیم به این کار گرفتیم.
اگر نظری تکمیلی یا انتقادی هم دارید لطف کنید به صورت پیام خصوصی مطرح کنید.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، alireza ، Brightness
سلام، وای این کار فوق العاده است. من خیلی خیلی عجله ای فایل gis مجموعه شهریه مشهد رو می خوام. هرکی که بتونه در این زمینه کمکم کنه، بزرگترین لطف دنیا رو در حقم کرده. کسی هست که این فایل رو داشته باشه؟ خواهش می کنم کمک کنید.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
سلام تشکر از مهندس محمد
امیدوارم با همکاری همه اعضا این کار بزرگ به سرانجام برسد و مطمئن باشید همه شما از این کار سود خواهید برد.
دوستانی که همکاری میکنند هم از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهند شد و با گزارش مهندس محمد امتیاز ویژه تغلق خواهد گرفت.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 969 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,863 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,110 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,668 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,632 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,940 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,500 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,048 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,201 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان