ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
ایمپورت کردن فایل کد در مکس
سلام من به یه مشکلی بر خوردم لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه من میخوام یه فایل کد رو در مکس import کنم ولی یه اروری میده و میگه ایمپورت مشکل داره.کسی نمیدونه مشکل از چیه من قبلا انجام داده بودم مشکلی نداشت ولی نمیدونم حالا چرا اینطوری شده.مرسی از کمکتون

آخرین ارسال های من :
2
RE: ایمپورت کردن فایل کد در مکس
سلام دوست عزیز مشکل شما از دو قسمت می تواند باشد
1- نرم افزاری کذی که با ان کار میکنید بالاتر از نرم افزار مکس شما می باشد یعنی اگر کد شما 2009 دباشد مکس شما نباید کمتر از 2009 باشد
2- اما دومین دلیل که به احتمال زیاد مشکل از انجا است این است که شما چه فایل کدتون و چه فولدر انرا نباید به زبان فارسی نام
گذاری کنید یعنی اگر شما یک فایل کد را داخل فولدری گذاشته باشید باید نام ان فولدر انگلیسی باشد و وقتی فولدر را هم باز میکنید نام خود فایل نیز باید انگلیسی باشد
ایتها را منترل کنید مشکلتان برطرف خواهد شد

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: صادقی_1045 ، alireza
3
RE: ایمپورت کردن فایل کد در مکس
نه اسم فایلم فارسی نیست ورژن کدم 2013 و مکسم 2012 قبلا هم استفاده کردم ولی نمیتونم الان چرا اینطوری شده موقع ایمپورت هم گزینه file of type رو گزینه all formate ولی نمیدونم والا اسم فایلم هم 3d mail هست

ممنون مشکلا حل شد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 11 ساعت پیش alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  طراحی شهری و روانشناسی محیط 02-20 shahryar mamamama سایر مقالات
  درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 02-16 gasemij dariushbabri پرسش و پاسخ
  دانلود ارزشمند خلاصه فصل به فصل مباحث عمومی طراحی شهری 02-16 ریحانه dariushbabri مشاوره کنکور
  چگونه هوای پاکیزه داشته باشیم؟ 02-06 kazem kazem مدیریت شهری
  شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 01-27 somita asmasaleh اخبار طراحی شهری
  طرح جامع اهواز 01-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 01-21 s1s2s3 fantomn تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 01-21 alireza fantomn تالار گفتمان طراحی شهری
  [خبر شهرسازی]  طرح های آمایش 01-20 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  شهر سازی 01-20 mahroo456 mahroo456 میز گرد
  آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS 01-19 amindatcom alireza سایر نرم افزارها
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 01-16 mahshid -jm tornado26 مشاوره کنکور
  کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان 01-16 davd alireza کتابخانه شهرسازی(2)
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 01-14 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل