امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت میان مهندسی و کارشناسی شهرسازی
تفاوت میان مهندسی شهرسازی با کارشناسی شهرسازی و بازار کار رشته شهرسازی به صورت خلاصه در یک فایل PDF,برای

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   charchoobe mohandesie shahrsazi.pdf (اندازه: 85.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 102)
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط arshadememari ، dely_sh ، sas.mmt ، parasto_gh ، alireza ، godonly. ، .Utopia ، atoosa.marzban
من یه سوال جدی برام پیش اومده که آیا بچه های کارشناسی شهرسازی هم مثل بچه های مهندسی شهرسازی حق امضا دارند یا نه؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۳:۲۲ عصر)parasto_gh نوشته است: من یه سوال جدی برام پیش اومده که آیا بچه های کارشناسی شهرسازی هم مثل بچه های مهندسی شهرسازی حق امضا دارند یا نه؟
آره پرستو جان به لحاظ حق امضا هر دو حق امضا دارن همینطور که بسیاری از استادهای ما رشته لیسانسشون کارشناسی شهرسازیه نه مهندسی.....
تنها تفاوتشون چارت درسی هست که به نظر من چارت درسی کارشناسی ها خیلی بد طراحی شده خیلی بد......
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، parasto_gh ، arvik
Rainbow 
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۳:۲۲ عصر)parasto_gh نوشته است: من یه سوال جدی برام پیش اومده که آیا بچه های کارشناسی شهرسازی هم مثل بچه های مهندسی شهرسازی حق امضا دارند یا نه؟

سلام. بله حق امضا دارن. هیچ مشکلی پیش نمیاد.5

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مکتب شهرسازی اصفهان FaTyJo0oN 1 2,181 ۱۳۹۳-۱۱-۲۳، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: farzanee
  دانلود مقاله اصول شهرسازی اصفهان عصر صفوی atelieahjam 0 1,389 ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  امان از تهی بودن رشته های معماری و شهرسازی در ایران و متخصصان! تهی تر از آن ماراویا 15 5,118 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: dementor
  خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی-دکتربهزادفر mahan 2 3,744 ۱۳۹۲-۴-۶، ۰۹:۵۳ صبح
آخرین ارسال: mahan
  جنبش نیو اربنیسم یا نو شهرسازی ماراویا 1 4,120 ۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۹:۰۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  شکل گیری شهرهای جدید و تأثیر آن بر شهرسازی قرن بیستم ماراویا 0 1,554 ۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۱۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  شهرسازی معاصر و فقدان مهندسی اجتماعی ماراویا 0 1,297 ۱۳۹۱-۱۱-۲، ۰۸:۳۴ عصر
  کاربرد نقشه برداری در شهرسازی ماراویا 2 4,075 ۱۳۹۱-۱۰-۲۳، ۰۳:۲۶ عصر
  معرفی انواع طرح های شهرسازی و معماری sara0111 0 1,502 ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  واژگان تخصصی شهرسازی ماراویا 0 954 ۱۳۹۱-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان