امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف
سلام دوستان

نتیجه از این تاپیک>>>>لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف

قابلیتی را به سایت اضافه نمودیم که به شرط تشکر از ارسال کننده مطلب شما میتوانید مطلب را ببینید یا دانلود کنید.

فعلا فقط در این انجمن استفاده شده است.

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1209

برای دیدن مطلب ابتدا دکمه تشکر را بزنید و سپس صفحه را رفرش( زدن دکمه f5)کنید مطلب را خواهید دید.

هدف:

تعداد تشکر ها نشان دهنده استقبال شما از مطلب است و اگر مطلبی بدردتان میخورد تشکر و استفاده میکنید.

احتمال اینکه در انجمن های دیگر هم اجرا شود با نظر شما انجام خواهد شد در غیر اینصورت فقط در انجمن های خاصی این اتفاق خواهد افتاد.

با تشکر

پیشنهاد و انتقادات شما راه پیشرفت سایت را هموارتر خواهد کرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط محب الرضا ، somita ، dely_sh ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، reza2asadi ، MHAKBARI ، geo ، ایلیا ، kasrak ، asma ، Elham.A ، parasto_gh ، moienian ، Ƒanos ، Saeedm ، 0RKIDEH ، arvik ، .Utopia ، dementor ، elham90 ، aramo ، sara: arch87 ، urbanism ، URBAN 98 ، JAVAD4050 ، ehsan0751 ، دیانا ، kiana7822 ، archopedia ، mehrnaz.bayat ، bahareh. ، M.A. ، lofra
اعضا در هر جای انجمن میتوانند مطالب مهم خود را بدین صورت ارسال کنند. برای این کار مطالب خود را بصورت زیر در ارسال ها بزارید.

مثال:
مطلب شما:

در آزمون های ایران شهرساز شرکت کنید

بدین صورت باید در ارسال قرار گیرد:

کد php:
[nothanks]در آزمون های ایران شهرساز شرکت کنید[/nothanks

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، kasrak ، 0RKIDEH ، vahidkhan
لایک113 ایده جالبیه.

فقط اعضای سایت می تونن مطالب و نکته ها رو ببینن. 1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۲:۰۱ صبح)FaTyJo0oN نوشته است: لایک113 ایده جالبیه.

فقط اعضای سایت می تونن مطالب و نکته ها رو ببینن. 1

بله و اضافه کنم که باید دکمه تشکر را هم بزنند تا بتوانند ببینند .

نه فقط اعضا بلکه همه مدیران تا قبل از زدن دکمه تشکر نمی توانند ببینند.

نمونه تا تشکر نزنید نمی توانید این مطلب را ببینید:

[nothanks]این یک تست بود برای این قابلیت ممنون که دکمه سپاس را زدی[/nothanks]

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، atoosa.marzban ، zolatan ، amir_33 ، kasrak ، asma ، Brightness ، 3pi ، 0RKIDEH ، arvik ، Maryam M ، dely_sh ، دیانا ، bahareh.
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۲:۴۶ صبح)AliReza نوشته است: هدف:

تعداد تشکر ها نشان دهنده استقبال شما از مطلب است و اگر مطلبی بدردتان میخورد تشکر و استفاده میکنید.

با سلام

بنظر من کارکرد این ویژگی، هدف تعریف شده را ارضا نمی کنه، چون تمام کاربران، صرفنظر از اینکه این مطلب بدردشان بخورد یا نه

می بایست از دکمه تشکر استفاده کنند تا مطلب برایشان نمایش داده شود.

پس از روی تعداد تشکر ها نمی توان به مقبولیت این کار پی برد، بلکه می توان فهمید که چه کسانی از این مطلب بازدید کرده اند.

بشخصه 1 تشکر با میل و رغبت را بر 1000 تشکر که به این روش و از اگزوز این پلاگین بیرون اومده باشه، ترجیح می دهم.

مشکل ما ایرانی ها عدم رواج فرهنگ تشکر کردن (و در نقطه مقابلش عذرخواهی) هست و با این روش ها داریم صورت مسئله را پاک

می کنیم و از مشکل اصلی " فرهنگ" فرار می کنیم...

ای کاش روزی برسه که بدون اجبار و به کارگیری تکنولوژی برای وادار کردن افراد به تشکر کردن، قدر زحمات دیگران را بدانیم...

[تصویر:  attachment.php?aid=2478]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، hani designer ، Ƒanos ، باران11 ، dely_sh ، JAVAD4050 ، CJ-07 ، abd.roshan
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۲:۳۶ صبح)geo نوشته است: با سلام

بنظر من کارکرد این ویژگی، هدف تعریف شده را ارضا نمی کنه، چون تمام کاربران، صرفنظر از اینکه این مطلب بدردشان بخورد یا نه
می بایست از دکمه تشکر استفاده کنند تا مطلب برایشان نمایش داده شود.
پس از روی تعداد تشکر ها نمی توان به مقبولیت این کار پی برد، بلکه می توان فهمید که چه کسانی از این مطلب بازدید کرده اند.
بشخصه 1 تشکر با میل و رغبت را بر 1000 تشکر که به این روش و از اگزوز این پلاگین بیرون اومده باشه، ترجیح می دهم.
مشکل ما ایرانی ها عدم رواج فرهنگ تشکر کردن (و در نقطه مقابلش عذرخواهی) هست و با این روش ها داریم صورت مسئله را پاک
می کنیم و از مشکل اصلی " فرهنگ" فرار می کنیم...
ای کاش روزی برسه که بدون اجبار و به کارگیری تکنولوژی برای وادار کردن افراد به تشکر کردن، قدر زحمات دیگران را بدانیم...

من با نظر شما موافق نیستم

زیرا.....برای فرهنگ سازی هر چیزی در ایران باید اونو با چاشنی اجبار همراه کنیم.... نمونه اش بستن کمربند ایمنی که به سود خود فرد بود نه نیروی انتظامی ولی تا اجبار نشد ...!!!

در ضمن این روش باعث میشه استفاده از مطالب مهم سایت فقط برای اعضا قابل استفاده باشه.

ولی خوب اگه یه مطلب اونقد تو ذوقتون زد و به نظرتون ارزش خوندن نداشت ( که شاید همچنین مطلبی 1 در 1000 باشه) می تونید
[nothanks]بعد از خوندن از دکمه حذف تشکر استفاده کنید!!!!!!!!!!![/nothanks]

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، geo
با سلام خدمت شما به نظرم پيشنهاد خوبيه به شرطي كه همه اجرا كنند و كم كم فرهنگ تشكر و سپاسگذاري از كار و زحمت ديگران برايشان حل شود با تشكر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط reza2asadi ، kasrak ، FaTyJo0oN
    (۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۲:۴۶ صبح)AliReza نوشته است: سلام دوستان
    قابلیتی را به سایت اضافه نمودیم که به شرط تشکر از ارسال کننده مطلب شما میتوانید مطلب را ببینید یا دانلود کنید.

فعلا فقط در این انجمن استفاده شده است.

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1209

برای دیدن مطلب ابتدا دکمه تشکر را بزنید و سپس صفحه را رفرش( زدن دکمه f5)کنید مطلب را خواهید دید.

هدف:

احتمال اینکه در انجمن های دیگر هم اجرا شود با نظر شما انجام خواهد شد در غیر اینصورت فقط در انجمن های خاصی این اتفاق خواهد افتاد.

با تشکر

با سلام خدمت شما مهندس دهقان عزیز ..

من هم با این ایده موافقم و فکر میکنم یکی از راههای تشویق دوستان ارسال کننده مطلب همین احساس مقبولیت مطالبشان و و بازخورد مثبت انها است که باعث ازیاد مطالب ارسالی از سوی ایشان میشود..
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، دیانا
    من با نظر geoموافقم.به نظرم اصلا ایده خوبی نیست
    آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
    پاسخ
    با سلام خدمت شما به نظرم پيشنهاد منطقی هستش .من بارها شده یه مطلبو لایک کردم شاید اون لحظه استفاده ای ازش نداشتم ولی ما از این تشکر میکنیم که بالاخره مطالبی گذاشته میشه که به درد عموم اعضا میخوره به نظر من در انجمن های دیگه هم اجرا بشه بهتره .با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,268 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,650 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,594 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,101 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: 6zahra9
      شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,459 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,366 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم s1s2s3 20 8,099 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۲۱ عصر
      به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 6 2,529 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
      اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,837 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      کسی پلان یا تصویری از طراحی ورودی یک شهر داره s1s2s3 3 1,757 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان