امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف
سلام
بدرخواست مهندس پریوش برای اعمال نظر و مهندس khansa باز شد.

با هر گونه بی احترامی و استفاده از الفاظ نادرست برخورد خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
با سپاس فراوان از تلاش همه دوستان، خود من به تشکر کردن و نکردن حساس نیستم ولی بیشتر علاقه دارم مطالبی که اعضای سایت می زارن دوستان مطالعه کنند و در مورد مطلب نظرات خود را بدهند تا همه از اطلاعات هم استفاده کنیم اینطور سایت علمی تر میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، MHAKBARI ، alireza ، ماراویا ، Sadeghpour ، باران11 ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050
سلام من شخصا به تشکر کردن اعتقاد دارم فایلی را که مطالعه میکنم دوست دارم از فرستنده اش تشکر میکنم و میدونم که فرستنده چشم انتظار توجه دوستان و گاهی نقد مطلب ارائه شده اش می باشد ولی همانطور که دوستان دیگه گفتند تشکری ارزش دارد که از ته دل باشد اگر استفاده کننده مجبور به تشکر بشه تشکرها واقعی نیستند و برای ارسال کننده دلگرم کننده نیستند چون مدیریت سایت با اهرم قدرتی که داره همه را مجبور به این کار نموده است . گذاشتن کلمه تشکر در پایین مطالب بخودی خود فرهنگ تشکر کردن را القاء میکند و نیازی به فرهنگ سازی مجدد ندارد و بعضی از افراد فقط دنبال مطلبند و توجهی به زحمتی که فرستنده میکشد ( صرفنظر از هزینه خدمات اینترنتی و برق و...) قائل نیستند و کاریش هم نمیشه کرد ولی پیشنهاداتی دارم که شاید بتونه جایگزین پیشنهاد ارائه شده باشه :
۱-مثل گذشته عمل بشه ولی تشکرکردن دوستان بعنوان یک شاخص سنجش ارزش فایل ارائه شده باشه و مدیریت سایت هم با توجه به تعداد تشکرها اعتبار مجازی به اعضاء بدهد .
۲- به کلمه تشکر ‹‹ توان ››داده شود تا دوستانی که واقعا از مطالب ارائه شده رضایت دارند بجای یک تشکر چند تشکر ارسال کنند مثلا تشکر بتوان ده
البته اگر بیشتر فکر کنیم راه حل های بهتری هم پیداکنیم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، ماراویا ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، Sadeghpour ، باران11 ، alireza ، FaTyJo0oN ، Ƒanos
با سلام
به نظر میرسه که اجباری شدن یک امر باعث انجام اون تکلیف توسط دیگران میشه اما تا چه حد به اون عمل ایمان داره، خدا میدونه.....
واما در مجموع میزان مطلوبیت در چه چیزی نماد پیدا کنه؟ آیا ارسال کننده مطلب ، فکر تشکره یا اینکه به فکر ارائه دادن مطلب ودراختیار دیگران قرارادادن اونه....
راهکار پیشنهادی:برای دانلود کردن تشکر اجباری باشه اما برای دیدن مطالب قبل از دانلود (چکیده یا در حد1خط توضیح ) قراراداده شده ونیازی به تشکر نباشه،تا درصورتی که مطلب مورد قبول ونیاز بود این عمل اتفاق بیفته. اینطوری تشکر ها تا حدودی واقعی تر میشن.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ماراویا ، Brightness ، Sadeghpour
با سلام خدمت تمام مهندسین

بسی ممنون از مدیران سایت به خصوص مهندس دهقان که هر هفته با ابتکارات جدید نرم افزاری یه رنگ جدیدی به سایت می زنند
یکی از این موارد همین شرطی کردن بعضی موضوعات هست

1. به نظرم سایت یه مشکل اساسی داره و اون هم اینه که اهداف و خط مشی کاری اون مشخص نیست همین مسئله باعث شده سایت تبدیل به یک فضای صرفا برای دانلود برخی از منابع کنکور ارشد و دکتری گردد

2. کمتر نشانی از تولید محتوا در سایت دیده می شود پست ها عموما کپی پیست شده از دیگر وب سایت ها هستند

3. در این یک سالی که این سایت رو دنبال می کنم خبری از مباحث و مشکلات شهری و کشور ندیدم بحث علمی که بماند

پ.ن : مثلا در مورد همین آلودگی هوا در اکثر شهرهای ما هیچ بحثی در مورد علل و راهکار برای آن شکل نگرفت

[b]تمام صحبت ها اینه که اگر اینه بخونم تو کنکور میاد یا نه

اگر ایران شهرساز سایت کنکوری هست لطفا مدیریت بیان کند که به نظرم این طور نیست و اهداف بزرگتری باید مدنظر باشد[/b] ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehman ، ماراویا ، alireza ، Brightness ، .Utopia ، Sadeghpour ، ایلیا ، FaTyJo0oN
سلام تشکر از شما و پیشنهاد خوبتون
نقل‌قول: به نظرم سایت یه مشکل اساسی داره و اون هم اینه که اهداف و خط مشی کاری اون مشخص نیست همین مسئله باعث شده سایت تبدیل به یک فضای صرفا برای دانلود برخی از منابع کنکور ارشد و دکتری گردد
دانلود هم باید در کنار تولید محتوا باشه و تلاش و حمایت زیادی از بحث های ایجاد شده شده است و مهندسین عضو هر زمانی بحث و ایده هایی داشته باشند از طرف سایت حمایت خواهند شد.
نقل‌قول: کمتر نشانی از تولید محتوا در سایت دیده می شود پست ها عموما کپی پیست شده از دیگر وب سایت ها هستند
تلاش شده و کارهایی هم انجام شده ولی دوستان بعد از مدتی دیگه سر به سایت نمیزنند و باعث سردی تالار ها میشه
نمونه : میزگرد علمی است که توسط مهندس وکیلی استارتش خورد و حمایت هم شد ولی مدتی است در رکود به سر میبرد.
البته مطالب روزانه سایت درصدی اش کپی پیست هست و درصدی هم تولید محتوا
نقل‌قول: تمام صحبت ها اینه که اگر اینه بخونم تو کنکور میاد یا نه
درسته شما شروع کنید به تولید محتوا و حمایت سایت را در ادامه ببینید نه اینکه اینجا نظرتون را بزارید و کنار بکشید!
نقل‌قول: اگر ایران شهرساز سایت کنکوری هست لطفا مدیریت بیان کند که به نظرم این طور نیست و اهداف بزرگتری باید مدنظر باشد
اصلا اینطوری نیست
1-مرتب منتشر شدن فصل نامه و مقالات روزی که برای اولین بار منتشر میشوند.2- نوشتن مقاله3- ترجمه مقاله 4- تدریس دروس شهرسازی5-تدریس مدلها6- و دهها کار دیگر را شما میتوانید در تالارها بیابید
بازم منتظر نظرات و پیشنهادات عملی شما هستم

اینم اضافه کنم که خیلی از دوستان اعلام آمادگی میکنند ولی موقع عمل که میشه کنار می کشند.
و اضافه شود خیلی از دوستان بدون هیچ ادعایی شروع میکنند و حتی بدون حمایت اعضا ادامه میدهند(مهندس aramo و بقیه مدیران سایت و تعدادی از فعالان سایت و اعضا)

نمونه خواستید میتونم بزارم(البته بدون اسم کاربر)

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness ، kasrak ، .Utopia ، FaTyJo0oN
یه راهکار دیگه اینه که وقتی صفحه ای رو میخوایم ببندیم این سوال پرسیده بشه که آیا مطلب را پسندیده اید. که در این صورت دیگه یادمون نمیره لایک بزنیم اگه موضوع مورد پسندمون هست.اما واقعاً درسته نیاز به تشکر وجود داره....پس یادمون باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، پریوش
منم از همه دوستانی که نظر میدند و نقد میکنند ممنونم وفکر میکنم پیشنهاد آخر مبنی بر لایک کردن هم راه خوبیه هم برای یادآوری به خواننده مطلب و هم برای ارزیابی مطالب ارائه شده . از دوستان میخوام روی بند دوم پیشنهادم بیشتر فکر بکنند . تشکر و قدردانی ما از کسانی که مطالب خیلی مفید و خوبی میزارند چگونه باید باشند ؟ منظورم اینه که باید با بقیه متفاوت باشه و این احساس چگونه باید به نگارنده منعکس بشه راه حلی برای این موضوع پیدا کنیم من توان دار کردن تشکر را مطرح کردم .
البته جناب دهقان منم با صحبت های یکی از دوستان در ارسال های قبلی موافقم بعضی افراد صرفا برای بالا بردن آمار عملکرد شان مطالب زیادی ارسال میکنند که سایت های مختلفی آنها را ارائه داده و فقط کپی شدند . اگرچه زحماتشان حداقل به خاطر وقتی که گذاشته میشه و مرور دوباره آن برای اعضا مفیده ولی با مطالب نو و دست اول فرق داره .

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام با احترام به نظر و پیشنهادات مهندسان گرامی بخصوص آقای مهندس دهقان... به نظر من هم با توجه مثبت بودن عمل "تشکر کردن" اما در عین حال تشکر از سر اجبار ارزش خودش از دست میدهد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۱-۱۰-۱۸، ۱۱:۱۰ عصر)پریوش نوشته است: منم از همه دوستانی که نظر میدند و نقد میکنند ممنونم وفکر میکنم پیشنهاد آخر مبنی بر لایک کردن هم راه خوبیه هم برای یادآوری به خواننده مطلب و هم برای ارزیابی مطالب ارائه شده . از دوستان میخوام روی بند دوم پیشنهادم بیشتر فکر بکنند . تشکر و قدردانی ما از کسانی که مطالب خیلی مفید و خوبی میزارند چگونه باید باشند ؟ منظورم اینه که باید با بقیه متفاوت باشه و این احساس چگونه باید به نگارنده منعکس بشه راه حلی برای این موضوع پیدا کنیم من توان دار کردن تشکر را مطرح کردم .
البته جناب دهقان منم با صحبت های یکی از دوستان در ارسال های قبلی موافقم بعضی افراد صرفا برای بالا بردن آمار عملکرد شان مطالب زیادی ارسال میکنند که سایت های مختلفی آنها را ارائه داده و فقط کپی شدند . اگرچه زحماتشان حداقل به خاطر وقتی که گذاشته میشه و مرور دوباره آن برای اعضا مفیده ولی با مطالب نو و دست اول فرق داره .
سلام
مشکلی نیست لایک را میزاریم ولی سرعت را کمی پایین میاره و برای دوستانی که با دیال آپ از سایت استفاده میکنند کمی مشکل میشه
برای ارسال ها هم چون الان موقع امتحانات است باید سایت بروز باشه و ان شالله بعد از 26 دی ماه امیدواریم وضعیت بهتر شود.

البته با همکاری شما و بقیه فعالان سایت

پاسخ
 سپاس شده توسط پریوش ، dementor

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,281 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,665 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,625 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,125 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,512 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,402 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم s1s2s3 20 8,175 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۲۱ عصر
  به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 6 2,543 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
  اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,864 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  کسی پلان یا تصویری از طراحی ورودی یک شهر داره s1s2s3 3 1,780 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان