امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف
[تصویر:  1.gif] خب حالا که بحث قوت گرفته باید از مدیریت سایت تقاضا کنیم که یه نظر سنجی تو این موضوع بذارن (به نظر من) [تصویر:  26.gif]

دردودل...
یکی از دلایلی که باعث میشد ومیشه که به این سایت سر بزنم [تصویر:  1.gif] و خدمت کوچیکی به اعضا کنم این بود که خیلی راحت و بدون هیچ پیش شرطی منابع و اطلاعاتی رو خدمت دوستان و مهندسین ارائه می کرد ولی حالا باگذشت تقریبا دو سال پیش شرط و عضویت طلایی و... تو سایت داریم[تصویر:  65.gif] واین موضوع با این ایده که همه با هر شرایطی که دارن با هر محدودیتی که دارن به اطلاعات دسترسی داشته باشن منافات داره واین یعنی اینکه مثله بقیه سایت ها شدیم که خوب نیس [تصویر:  2.gif]چرا نباید خاص باشیم چرا نباید تنها سایتی باشیم که میتونه اطلاعاتی ارزنده رو به کاربراش تقدیم کنه [تصویر:  7.gif]چرا...

ببخشین دیه زیاد میخام حرف بزدم [تصویر:  1.gif]البته من اینو میدونم که سایتی بااین همه پیشرفت و مطالب ارزنده بدون خرج و مخارج نی و هزینه های زیادی داره ولی شاید خیلی ها هم باشن که بنا به دلایلی نمیتونن از خدمات سایت استفاده کنن[تصویر:  2.gif] مثلا vip اگه نبودی دیه ...

اگه بشه یه راهکار دیگه ای ارائه کرد که مخارج سایت تا مین بشه یا داوطلبانه بشه خیلی خوبه افرادی که مشکلات مالی دارن از سایت بهره مند بشن فوق العادس
یه راهکار دیگه ای ارائه بشه واسه اینکه مطالب ارزشمند و کم ارزشمند از هم جدا بشه خیلی عالی تر میشه

موضوع بحث :
این که اعضا تشکر رو بزنن یا نزنن رو خودشون باید تشخیص بدن نه اینکه بگیم اگه میخای اینو ببینی تشکر رو باید بزنی یکی از دوستان خوب پیشنهادی داده بود مبنی براینکه بعد از نگاه کردن موضوع و رفتن از صفحه یه هشدا یه اخطار یه توجهی چیزی بیاد مبنی بر اینکه موضوع رو پسندیدی یا خیر یه سوالی بشه .البته در مورد فهمیدن و غربالگری موضوعات ارزشمند هم میتونه یه سوالی طرح بشه

جا داره همینجا صمیمانه از مدیریت صمیمانه و مدیر گونه علیرضا خان تشکر و قدر دانی کنم که با وجود مشکلاتی چند سایت رو اداره و مدیریت میکنن و منتشر کردن فصل نامه که کاری بسیار ارزشمند و خاص گونه بود .[تصویر:  113.gif]

امیدوارم کار هایی خاص گونه وتک در این سایت انجام بشه که سایت رو خاص کنه.

(هم نقد سازنده کردم هم تقدیر و سپاس)
اگر حرفی زدم که باعث دلخوری و ناراحتی مهندسین گرامی شد همینجا معذرت میخام و منو ببخشن همه از سر دلسوزی بود[تصویر:  1.gif]

آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، arvik ، alireza ، MHAKBARI ، Brightness ، parasto_gh
مهندس نظراتتون متین بود ولی به نظرم یه قسمت هاییش با اهداف سایت نمی خوند. (قرار نیست سایت صرفا مرجع و منبعی بشه برای دانلود!!!) و الا مهندس دهقان به جا ایجاد انجمن یه سایت می زدن با چند نویسنده که بقیه بدون عضویت بیان دانلود کنن و برن.

من خودم موافق قسمت vip نیستم ولی با این که یه عده فایل بذارن و بقیه فقط استفاده کنن مشکل دارم. گذاشتن فایل و اطلاعات که دیگه ربطی به مسایل مالی نداره!!! مثلا اگه کسی از لحاظ مالی ضعیف باشه نمی تونه چند تا نکته کنکوری تو سایت بذاره!!!
من یه بار دیگه هم گفتم کم کاری کاربرا باعث شده vip و کارگروه ها و ... به وجود بیاد.
یه کار جالب دیگه که من تو کمتر سایتی دیدم با امتیاز میشه به عضویت vip دراومد. ولی معمولا سایتای دیگه این عضویت رو محدود به پرداخت هزینه کردن.

3 به نظرم ربط دادن کم کاری کاربرا رو نمی شه به vip ربط داد.65
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، alireza ، MHAKBARI ، Brightness ، parasto_gh ، JAVAD4050
نقل‌قول: اگه بشه یه راهکار دیگه ای ارائه کرد که مخارج سایت تا مین بشه یا داوطلبانه بشه خیلی خوبه افرادی که مشکلات مالی دارن از سایت بهره مند بشن فوق العادس

سلام متاسفانه وقتی با موسسات همکاری میکنیم که از طرفی هزینه دریافت vip را کم کنیم اصلا همکاری نمی کنند مثلا در حدود 3 ماه قبل با یکی از موسسات کار کردیم حدود 1 ماه و جمعا باید 34700 میدادند که همین را هم ندادند.
یا سال قبل یکی دیگه از موسسات که اصلا حساب نکرد و رفت که رفت...
به خاطر همین تبلیغات را حذف کردیم....
اسپانسر بیاد و هزینه نگهداری سایت را بر عهده بگیره ما هم هزینه را کاهش میدهیم.
مطمئن باشید سایت هدفش درامدزایی نیست و به قول خیلی از دوستان این انرژی را که خودم گذاشتم را در هر کاری گذاشته بودم صدها برابر بهتر میشد(مالی) ولی کمک کردن را دوست دارم و تا انتها هم هستم.

دوستانی در سایت هستند که فقط ما را مدیون میکنند شبانه روز زحمت میکشند بدون هیچ چشمداشتی
خود شما و سایر مدیران فعال یا مهندس الی که برای فصل نامه ساعتها وقتش را میذاره
شما راهی را که به هدف نزدیک باشه جلو پایمان بزارید ما هم در همون راه قدم برمیداریم و هزینه های عضویت را کاهش میدیم.
اینم اضافه کنم که vip و فایل با ارزش بوجود نمی آمد جز برای دانلود از همان vip

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، Brightness ، parasto_gh ، .Utopia ، JAVAD4050 ، ماراویا
با توجه به نظر دوستان مبنی بر ایجاد لایک(پسندیدن) این قابلیت اضافه شد و یکی از خاصیت های خوبش اینه که مهمان ها هم میتونند لایک کنند و اینکه اگر نپسندید میتوانید unlike را بزنید و نشون دهنده اینه که چند نفر خوششون اومده و چند نفر بد.

تشکر را هم برداشتیم چون نیازی نبود.
هر ارسالی که بیش از 50 لایک داشته باشد از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهد بود و هر ارسالی را که بیش از 50 بود حتما گزارش دهید.

پاسخ
ممنون اینطوری دوستان اشتیاق بیشتری برا مطلب گذاشتن بیدا میکنن .ایده خوبیه113
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
خیلی عالی هست فقط سرعت کاهش پیدا میکنه؟اگه اینطوریه سعی کنید رفع شه ممنونم سایت داره خیلی عالی و بی نظیر میشه.
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۲۱، ۱۰:۳۱ صبح)dementor نوشته است: خیلی عالی هست فقط سرعت کاهش پیدا میکنه؟اگه اینطوریه سعی کنید رفع شه ممنونم سایت داره خیلی عالی و بی نظیر میشه.

سلام

پاسخ
سلام من فقط میگم اگه مطلبی را در سایت بزارم میخوام به درد بخوره تشکر بشه یا نشه به نظر من چیز مهمی نیست فقط مشکل طرف حل بشه خوبه من خودم بارها مطالبی از سایت گرفتم که این قدر مشغول بودم یادم رفته بعد دانلود دکمه تشکر را بزنم ولی تا موقعی که دانلود انجام میگرفت هی به اون شخصی که این را گذشته گفتم دمت گرم یا خیلی ممنون همه چیز را نباید که نوشت پس باطن انسانها چیه
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
سلام به نظر من این تشکر مثل دکمه وروده برا دیدنه فایلا ارزش زیادی نداره.شما متوجه نمیشید که این تعداد لایکا نشون دهنده رضایته یا نشون دهنده تعداد ورود.اگر رضایته خب دیگه اینکه حتما باید لایک بخوره تا مطلب باز شه بار چیه؟اگر تعداد دفعات مراجعه دوستانه خب اینکه از تعداد دانلودها معلومه.نکته دیگه ای هم که هست اینه که اینکار باعث میشه یکم کار با سایت پیچیده باشه و خب معمولا هرچیزی که پیچیده هست طالب کمتریم داره.کسی که تازه وارد سایت میشه از چندتا فیلتر باید رد شه تا بتونه یک فایل دانلود کنه خب این یکم برای یه شخص که تازه میخواد با سایت آشنا شه خوشایند نیست.ممنونم از اینکه به دنبال ایده های جدید برای ارتقای سایت هستید
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
مخالفم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,282 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,665 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,627 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,127 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: 6zahra9
      شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,521 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,406 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم s1s2s3 20 8,182 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۲۱ عصر
      به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 6 2,549 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
      اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,873 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      کسی پلان یا تصویری از طراحی ورودی یک شهر داره s1s2s3 3 1,787 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان