امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا نظر بدید.
Shocked 
سلام. واسه درس ساخت 3 باید ماکت بسازیم. من میخواستم برج دوار دبی و بسازم. خیلی واسش زحمت کشیدم ولی اونجوری که میخواستم نشد . دوست دارم نظر شما عزیزان که تجربتون از من بیشتره رو هم بدونم. چند تا عکس میذارم ممنون میشم اگه عکسارو نگاه کنید و نظر بدید.1

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

بنگر که چه زیباست حکایت زندگی,بازیگر تویی,تماشاچی تویی,قصه نویس تویی,ترانه خوان تویی,اری تو!فقط تو این همه ای!
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا_mahsa
واقعاً خسته نباشید 3pi عزیز. من خودم، از دو رنگ بیشتر توی ماکت استفاده نمی کنم.به نظرم اینطوری معماری تره. مثلاً بهتر بود برای چمن از چمن مصنوعی به رنگ سبز استفاده نمیشد و به جای اون از تراشه های چوب یا یه چیز دیگه که مثلاً رنگش قهوه ای می بود، استفاده می کردی. همینطور درخت ها.
ولی ماکت تمیزی از آب در اومده ، موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
اخه من اولین بارم بود که ماکت درست میکردم , ساختن فضای سبزش واقعا اذیتم کرد. اصلا نمیدونستم از چی اسبفاده کنم بهتره! ممنون دوستم.5

پاسخ
کار خیلی خوبیه واقعا جا داره یک خسته نباشید بهتون بگم. از عکس هایی که گذاشتید مشخصه که خیلی روی کارتون زمان گذاشتید و وقت صرف کردید. فقط چند تا نکته رو اشاره می کنم که می توانه به بهتر شدن کارتون کمک کنه.3
اول اینکه می توانیم توی کار از دو رنگ متضاد استفاده کنیم برای اینکه هم روی یک موضوع هم به لحاظ بصری تاکید کنیم و هم جلوه کار رو بالا ببریم. مثلا میشد رنگ برج رو متضاد با کف کار انتخاب کرد که هم تاکید روی ارتفاع برج بشه و هم اینکه به اصلاح کار خودشو از زمینه بکنه
دوم اینکه همون طور که می دونید از ادم ها، ماشین ها و درختان صرفا جهت نشان دادن مقیاس توی کار استفاده می کنیم. و با توجه به عکس هایی که من از برج دوار و مقیاس و بزرگی اون دیدم فکر می کنم شاید بهتر می بود ادم هایی که توی کارتون استفاده کردید کمی کوچکتر انتخاب می شدند تا بزرگی و ابهت برج بیشتر جلوه کنه
و نکته اخر اینکه استفاده از چراغ های led توی کار هم به نظرم می تونه علاوه بر زیبایی و جلوه نهایی کارتون می تواند تاکیدی روی اهمییت،بزرگی و ارتفاع کار داشته باشه.

درهرصورت کارتون خیلی خوب بود. موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان سلام . امروز با همین ماکت نه چندان خوب + البوم کارام یه دونه 20 گرفتم. پیام دادم از همه ی دوستانی که به ارسالم جواب دادن تشکر کنم.1

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دیگه خودتون ببینید ونظر بدید ... Ƒanos 0 1,111 ۱۳۹۱-۴-۲۷، ۰۸:۵۷ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos
  رستوران پرا (از نظر طراحی داخلی) Royal Falcon 0 1,384 ۱۳۹۰-۱-۱۵، ۰۹:۳۹ عصر
آخرین ارسال: Royal Falcon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان