امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
واقعا خوش به حالتون با این خیال راحت
من که مردم از استرس42
تازه به مرور خیلیا هم فکر نکنم برسم2
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
بابا حرفشو که میشه زد ، مالیات که نداره ارزوهامو میگم شمام دعا کنید مستجاب بشه :)
بترکه چشم حسوووووووووووووووود ;)
چی رو دست کم گرفتم حمید؟ کنکورو؟اونو اره دست کم گرفتم ، ولی امان از شرکت کنندگانش:)
کلا سوالای کنکور راحته ، جواباش سخته :)
نه زبانو واسم 10-15 درصد بزن امار و تاریخم بین 60تا65 دستت درد نکنه یه نون اضافه هم بزن واسمون :))

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ای به چشم

دیگه چی میل داری 3

مثل اینکه خیلی امید داریا!!!!!

خوش به حالت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
امید رساترین فریاد است
امید به قبول شدن دارم ولی تهرانو نه امید زیادی ندارم
حمید امید داشتن که خوش به حال نداره ، تو هم امید داشته باش خوب:) خوش به حال اونیکه رتبش خوب میشه وگرنه تو رتبه اوردن به من امیدی نیس :)
(جونه رضا بازی با کلمات رو داشتی؛ عجب چیزی گفتم)،
حالا مگه با استرس و اینجور چیزا کاری درس میشه بگین منم استرس پیدا کنم رتبم بهتر بشه:)
وگرنه که به نظر من الکی ناامید نباشید تو این مدتم قرار نیست معجزه بشه فقط اونایی که ناامیدن زندگی رو به خودشون تلخ میکنن
تامیتونید از این روزا لذت ببرید و دوره کنید دیگه نبینم دوباره موجه منفی راه بندازید الکی ننه من غریبم که هیچی نمیشیم و این حرفا فردا ظهر میام سر میزنم ، باس اینجا پر از انرژی مثبت باشه :)

پاسخ
 سپاس شده توسط 3pi ، sas.mmt
افرین آفرین

خیلی حال کردم

مطلبی پر از امید

آقا من پایتم میخوایم ریشه این استرسو بخشکونیما 21

"به بوی یک نفس در آن زلال دم زدن
سزد اگر هزار بار
بیوفتی از نشیب راه و باز
رو نهی بدان فراز"

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، reza2asadi
چجوري استرسو بخشكونيم؟خب به ما هم بگين بخشكونيمش:)
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
والا قرار استاد رضا بهمون درس بدن 21

پاسخ
اولا از همه هدف رو مشخص کنید،من میگم هدف قبولی باشه خونه پرشم منطقه ای دانشگاه گیلان.
چشم اندازم باشه یکی از دانشگاه های تهران :)
خب،واسه قبولی میانگین 40 تا 42 کافیه فک کنم با رتبه ی 120-30 مرحله اول میشه قبول شد.
خوب تا اینجا موافقید؟
حالا میگین بااین همه درسی که خوندیم 40درصد میانگین تو کنکور نمیزنیم؟میزنیم دیگه خوب حله باقیشم هرچی بالاترزدیم بهتر
(البته قبول داریم یه سری سوالاهست که خیلیا که حفظ کردن میزنن و ماها نمیتونیم بزنیم،اون دیگه از خ... طراحه که اینجوری سوال میده و ح.... اون شرکت کننده ها که حفظ میکنن،ماهدفمون فعلا همون 40 درصده که میتونیم(
حالا تا مرحله دوم که ببینیم چی میشه :)
اگه باچیزایی که گفتم موافقی دیگه استرس نداشتخ باش،فقط خلاصه هاتو مرور کن
راستی فوقشم اگه قبوا نشدم بعده اعلام نتایج نمیام سایت سر بزنم که ضایع نشم:D

پاسخ
ايشالا كه قبول ميشين ولي شما سال چندمه امتحان ميديد؟

پاسخ
سال اولم.چطور؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,693 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,017 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 980 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 802 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,493 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 875 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,629 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,919 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,046 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان