امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ
سلام دوستای شهرساز
کیا موافق هستن که تو سایتمون یه برنامه مثه صندلی داغ داشته باشیم بعد چند نفر اعلام آمادگی کنن برا کاندید شدن.بعد اعضای دیگه به کاندید ها رای بدن بعد اعلام فرد انتخاب شده توسط مدیر محترم سایت یه ساعت و تاریخی مشخص بشه که اعضا بصورت آنلاین سوالاتشونو بپرسن3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، MHAKBARI ، Ƒanos ، mardin
من موافقم در صورتی که یه سری قوانین رعایت بشه.

از جمله این که اینجا یه سایت علمی هستش و سوالات علمی باشه. اگه سوالات شخصی باشه سایت رو به سمت و سویی که هم راستا با اهداف سایت نیست می کشونه.
کسایی کاندید شن که احساس می کنن می تونن به سوالات علمی دوستان پاسخ قانع کننده بدن و در صورتی که جوابشو ندونن نپیچونن و بگن که نمی دونن.

در کل اگه با این صندلی داغ قراره محیطی صمیمی در راستای افزایش علم ایجاد شه من موافقم.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Ƒanos
سلام .من کاملا با نظر خانم مهندس موافقم و باعث پیشرفت تبادل فکری و علمی و تحقیقی میشود.با تشکر از نظر ارزنده ایشون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    من هم موافق هستم با برگزاری صندلی داغی مهیج البته اگر همش هم علمی باشه کمی خشک می شه و جذاب نخواهد شد ولی این به این معنا نیست از دید من هرچیزی در اون مطرح بشه فقط خشک نباشه و از یسری قوانین و مقررات نیز پیروی بشه و چارچوب داشته باشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    به نظر من هم اگر قبلش مشخص کنید که سوالات صندلی داغ قراره پیرامون چه مسئله ای باشه بهتره. این جوری هم فرد کاندید میتونه قبلش امادگی بهتری پیدا کنه و هم سوال کنندگان می دانند باید در مورد چه چیزی سوال بپرسند. این جوری بحث هم به بیراه کشیده نمی شه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام به همگی .
    منم با موضوع کاملا موافقم . به این صورت که مدیر سایت از قبل موضوعی رو انتخاب کنه بعد هرکی دوست داره کاندید بشه و بهد دیگه صندلی داغ

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    پیشنهاد خوبیه. مطمئنم خیلی از دوستان هستن که سوالاتی دارند که اگر به صورت آنلاین و مستقیم سوالاتشون رو بپرسن به نتایج
    بهتری میرسن. از طرف دیگه چون تاریخ و ساعتشم معلومه در وقت دوستانمون مخصوصا کنکوری های عزیز صرفه جویی میشه
    آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
    بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
    پاسخ
    منم تا جایی که وقت یاری کنه هستم دوستان 115
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
    منم موافقم ایده جالبیه 113
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]