ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
با اجازه اقای دهقان دوستان با کاهش قیمت عضویت vip موافقید
البته با اجازه اقای دهقان
اقای دهقان اگه لطف کنید قیمیتها را کمی پایین بیارید ممنون میشیم مخصوصا این عضویتهای یکساله به بعد را میدونیم تو سایتهای دیگه خیلی گرونتر از اینا هست ولی شما خیلی با بقیه فرق میکیند

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: JAVAD4050
2
RE: با اجازه اقای دهقان دوستان با کاهش قیمت عضویت vip موافقید
اگه مهندس دهقان موافق باشن منم موافقم 656565
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

3
اره والا قیمتا خیلی بالاس ی طور بشه همه دوستان بتون به همه امکانات سایت دسترسی داشته باشن خیلی خوب میشه
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    4
    (1391-10-29، 12:55 عصر)adelsharifi1988 نوشته است:  اره والا قیمتا خیلی بالاس ی طور بشه همه دوستان بتون به همه امکانات سایت دسترسی داشته باشن خیلی خوب میشه

سلام
    شما امتیاز و قیمت پیشنهادی را برای عضویت اعلام کنید تا بررسی شود.
    آخرین ارسال های من :

5
    سلام

من هم موافقیم تا مقداری از قیمتها تعدیل بشه...
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    6
    سلام
    با اجازه مهندس دهقان عزیز من هم موافقم البته مطالب سایت ایرانشهرساز واقعا با سایت های دیگه تفاوت داره از نظر محتوا و این هم بی انصافی است که بی هیچ هزینه ای به این مطالب دست پیدا کنیم ولی باز اگر کمی قیمت عضویت ها کاهش پیدا کنه بد نیست.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: JAVAD4050
    7
    (1391-10-29، 07:43 عصر)sajjad21 نوشته است:  سلام
    با اجازه مهندس دهقان عزیز من هم موافقم البته مطالب سایت ایرانشهرساز واقعا با سایت های دیگه تفاوت داره از نظر محتوا و این هم بی انصافی است که بی هیچ هزینه ای به این مطالب دست پیدا کنیم ولی باز اگر کمی قیمت عضویت ها کاهش پیدا کنه بد نیست.

شاید زدن بعضی از حرف ها برای سایت علمی خوب نباشه ولی اینو اضافه کنم که تعدادی عضویت را میگیرند و همه فایلها را دانلود میکنند و در سایتهای دیگه به فروش میرسانند.

یکی از دلایل عدم کاهش همین هست.

سپاس شده توسط: sajjad21 ، JAVAD4050
    8
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    به نظر من برای دسترسی به مطالب سایت ایران شهرساز نه تنها این هزینه، بلکه ارزش خیلی بیشتر از اینهارو داره، این هزینه ایی که دریافت میشه شاید برای هزینه یک فایل جی ای اس هم نباشه...
    همینجور که خیلی از اعضا منو میشناسن من طرفدار این هستم که فایل ها برای ارتقاء علمی اعضا حتی رایگان بشه، اما وقتی یک همچین انجمنی درست میشه و این چنین بستری فراهم میشه برای به اشتراک گذاشتن فایل های بسیار ارزشمند، خوب طبیعتا جدا از زحمت و وقتی که مدیریت محترم میزارن، دیگه سعی کنیم ایشون متحمل هزینه های جاری سایت نشن(که البته باز هم با وضع قوانین مختلف مثل ارسال های ارزشمند و.... میشه عضو ویژه شد و این هزینه رو پرداخت نکرد)
    در هر صورت من موافق کاهش هزینه عضویت ویژه نیستم و اگه اعضا واقعا دوست دارن از مطالب ویژه سایت استفاده کنن خوب مطالب ارزشمند بفرستن تا هم دوستای دیگشون از اون مطالب استفاده کنن و هم اون هزینه رو نپردازن
    ببخشید
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
     سپاس شده توسط: AliReza ، geo ، elham90 ، JAVAD4050
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 941 1392-11-16، 09:26 عصر
    آخرین ارسال: mina91
      دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1,056 1392-11-7، 01:26 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      دوستان سوات کجا هستید s1s2s3 1,226 1392-8-2، 07:26 عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      دوستان کمک میکنید s1s2s3 1,206 1392-6-19، 10:32 عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      دوستان امکانش هست یک کمکی بکنید در مورد پایان نامه s1s2s3 1,193 1392-5-17، 05:28 عصر
    آخرین ارسال: saminta
      به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 1,813 1392-5-14، 08:54 عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      توصیه من به دوستان کنکوری 91 طراحی شهری s1s2s3 3,431 1391-11-19، 07:38 عصر
      دوستان معماری کمکی در باره مجله معمار میخوام s1s2s3 1,025 1391-11-15، 07:31 عصر
      دوستان معماری ککمک فوری میخوام s1s2s3 2,667 1391-9-23، 06:35 عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل