[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

تابلو جدیدترین خبر های کنکور ارشد و دکترا و آزمون های ایران شهرساز

[-]
[-]
[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

لینک لیست تخفیفات همایش های جاری ویژه اعضای ایران شهرساز -برای بهره مندی در سایت عضو شوید

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مشاهده سوال و جواب کنکور 92 -همین الان کلیک کنید
سلام به کنکوری های فعال سال 92

امسال هم مثل سال قبل در کمتر از یک ساعت بعد از آزمون میتوانید سوالات را در سایت ببینید و درصدهایتان را محاسبه کنید.

رتبه های شما را هم تخمین میزنیم...

برای دیدن سوالات و جواب به لینک زیر بروید...

آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: ONE ، FaTyJo0oN ، foroogh.r ، MHAKBARI ، نعیمه حیدری ، reza2asadi ، arvik ، farza ، elham90 ، Sahab ، tabe ، YouSef_YAS
2
RE: مشاهده سوال و جواب کنکور 92 کمتر از یک ساعت بعد از کنکور در ایران شهرساز
35 ساعت دیگر سوالات و جواب ها را به مرور قرار خواهیم داد.
دقیقا بعد از کنکور...

سپاس شده توسط: MHAKBARI ، foroogh.r ، elham90 ، ONE ، Sahab
3
RE: مشاهده سوال و جواب کنکور 92 کمتر از یک ساعت بعد از کنکور در ایران شهرساز
برای مشاهده سوالات و جواب و تحلیل کنکور 1392 برنامه ریزی شهری به لینک زیر بروید...

سپاس شده توسط: Sahab ، ONE ، tabe
4
RE: مشاهده سوال و جواب کنکور 92 -همین الان کلیک کنید
پس طراحی شهری چی میشه؟

آخرین ارسال های من :
    5
    (1391-11-19، 02:01 عصر)elahe_mohagheghnasab نوشته است: پس طراحی شهری چی میشه؟

طراحی شهری در لینک زیر:

سپاس شده توسط: tabe
    6
    تا کی سوالات طراحی شهری رو کامل میذارین؟

7
    سلام دفترچه سوآلات رو برام به ايميلم بفرستيد

آخرین ارسال های من :
      8
      (1391-11-19، 03:33 عصر)elahe_mohagheghnasab نوشته است: تا کی سوالات طراحی شهری رو کامل میذارین؟

(1391-11-21، 10:57 صبح)somayeshahabii نوشته است: سلام دفترچه سوآلات رو برام به ايميلم بفرستيد
      دانلود کنید

9
      javabe soalaye tarahi shahriro key mizarinnnnnnnnnn
      آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
      10
      (1391-11-21، 03:50 عصر)JiLa نوشته است: javabe soalaye tarahi shahriro key mizarinnnnnnnnnn
      سلام

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        لینک داغ...دانلود رایگان سوال مرحله دوم برنامه ریزی شهری 93-30 خرداد -آزمون امروز صبح AliReza 1,047 37 دقیقه‌ی پیش
      آخرین ارسال: farzaan
        بهترین نتیجه(1 برنامه ریزی 4 طراحی )نتایج کنکور 94 اومددددد کنکوری ها رتبه چند شدید! AliReza 2,513 1394-3-13، 09:14 صبح
      آخرین ارسال: AliReza
        دانلود رایگان دفترچه سوالات کنکور دانشگاه آزاد 93 گرایش طراحی شهری AliReza 648 1394-3-4، 09:38 عصر
      آخرین ارسال: شاسان
        کنکور آزاد برنامه ریزی شهری سال 91 و 92 mohadeseh.alikhani 250 1394-3-1، 07:15 عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        رتبه های برتر کنکور 94 موسسه پردیس کیمیافکر-برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 378 1394-2-30، 12:04 صبح
        من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي AliReza 205 1394-2-28، 11:43 عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم AliReza 135 1394-2-28، 11:20 عصر
        دانلود کارنامه رتبه 120 کنکور 94 برنامه ریزی شهری عضو ایران شهرساز AliReza 225 1394-2-23، 04:55 عصر
        دانلود کارنامه رتبه 22 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس محبوبه عضو فعال ایران شهرساز AliReza 255 1394-2-23، 09:10 صبح
        دانلود کارنامه رتبه 165 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس المیرا عضو فعال ایران شهرساز AliReza 110 1394-2-23، 06:21 صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آخرین ارسال های انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        تحلیل سوالات مرحله دوم برنامه ریزی شهری 30 خرداد 93 26 دقیقه‌ی پیش AliReza farzaan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        لینک داغ...دانلود رایگان سوال مرحله دوم برنامه ریزی شهری 93-30 خرداد -آزمون... 37 دقیقه‌ی پیش AliReza farzaan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        عضوگیری کارگروه ویژه طراحی شهری ویژه ارشد 95 41 دقیقه‌ی پیش AliReza banoosg تالار گفتمان طراحی شهری
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 48 دقیقه‌ی پیش mahshid -jm banoosg مشاوره کنکور
        کتاب تراکم در شهرسازی (اصول و معیار های تعیین تراکم شهری) از دکتر محمد مهد... 50 دقیقه‌ی پیش banoosg banoosg کتب فارسی
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 1 ساعت پیش AliReza AliReza مشاوره کنکور
        مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 2 ساعت پیش Omid.Bz Omid.Bz مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور 2 ساعت پیش mahshid -jm mahshid -jm مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 5 ساعت پیش AliReza banoosg مشاوره کنکور
        کمک برای پایان نامه 10 ساعت پیش rizemize_ph pitzagosht درخواست پایان نامه
        لیست شماره پایان نامه های موجود 11 ساعت پیش fayyaz mahdi kazazi21 لیست پایان نامه های ایران شهرساز
        لیست پایان نامه های شهرسازی و معماری 11 ساعت پیش محمد یگانه amir.aboli لیست پایان نامه های ایران شهرساز
        خبر ویژه  ورکشاپ شهر دوستار سالمند با همکاری دانشگاه جنوا ایتالیا 11 ساعت پیش A.pourvahedi A.pourvahedi اخبار همایش ها
        پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید 11 ساعت پیش amindatcom amir.aboli لیست پایان نامه های ایران شهرساز
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 -... امروز ruhullaershadi ruhullaershadi مشاوره کنکور
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
      [-]
      تبلیغات
      جستجو