امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حدود 90 رای تایید شده>>جشنواره وب ایران>ایران شهرساز را حمایت کنید
(۱۳۹۱-۱۱-۱۵، ۰۱:۲۳ صبح)rnsh98 نوشته است: mall">42,039 عضو و 80 رای؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ رای شما کاربران رتبه سایت رو مشخص میکنه

امیدواریم تا چند روز آینده این آمار 3 رقمی شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، URBAN 98 ، tabe
منم به سایت خوبمون رای دادم. به امید پیروزی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تعداد رای به حدود 90 رسیده است
اگر از خدمات سایت راضی هستید رای دهید.

http://directory.iranwebfestival.com/web...ahrsaz.com

پاسخ
سلام به همه همکاران و دوستان عزیز ما در طی این 2 سال اخیر که در کنار هم و از امکانات سایت استفاده کرده و به نوعی همه 42000 عضو سایت صاحبخانه هستیم ولی فکر میکنم به هنگام مساعدت و یاری کم لطفی میکنیم... برای یک سایت و انجمن با این خیل عضو رای 90 نفری خیلی جالب نمیباشد اگر شما سایت خودتان را لایق رای دادن میدانید از انجام این کار دریغ نکنید....

68686868686868686868686868686868686868686868686868686868686868686868686868686868
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، tabe
سلام دوستان فرصت رای داره به پایان میرسه
لطفا در صفحات فیس بوک اطلاع رسانی کنید

لینک رای:

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
دوستان لحظات آخره....

سایتو حمایت کنید113

(۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۶:۳۹ عصر)AliReza نوشته است: سایت ایران شهرساز بعنوان یک سایت علمی در جشنواره وب ایران پذیرفته شده است و حمایت شما میتواند ایران شهرساز را بعنوان برترین سایت علمی در بین 76 سایت برتر علمی کشور برساند.

در صورت بدست آوردن رتبه 1 تا 10 هدایای ویژه ای به رای دهندگان با ارائه مدرک داده خواهد شد.

رتبه 1: 1 ماه عضویت ویژه سایت به همه رای دهندگان
رتبه2: 21 روز عضویت ویژه سایت به همه رای دهندگان
رتبه 3: 14 روز عضویت ویژه سایت به همه رای دهندگان
رتبه 4: 3 روز عضویت ویژه سایت به همه رای دهندگان
رتبه 5: 1 روز عضویت ویژه سایتسایت به همه رای دهندگان
رتبه 6 تا 8 : 3 ساعت عضویت ویژه سایت به همه رای دهندگان
رتبه 9 تا 10 : 1 ساعت عضویت ویژه سایتسایت به همه رای دهندگان
رتبه های دیگر: 30000 امتیاز به همه رای دهندگان

کافی است بعد از تایید ایمیل خود برای رای به ایران شهرساز از صفحه نتیجه عکس بگیرید یا ذخیره کنید.

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia
دوستانی که رای مثبت میدهند حتما تاییدیه را به ایمیل سایت(iranshahrsaz@yahoo.com) ارسال کنند.
فقط دو روز دیگر فرصت باقی است.

پاسخ
منم رای دادم چن روز پیش الان دیدم باید عکس مینداختم الان میزم میگه شما قبلن رای داده اید2
چیکار کنم ؟2
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
سلام دوستان هر چقدر میتوانید اطلاع رسانی کنید تا ایران شهرساز به حق خودش در بین سایتهای علمی برسد.
و تشکر از تک تک شما دوستان

پاسخ
پنجمین جشنواره وب ایران امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ با اعلام سایت های برتر وب فارسی در سال ۱۳۹۱ به کار خود پایان خواهد داد. پنجمین جشنواره وب ایران امسال با حمایت مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارسال اسلامی برگزار می گردد.

فرصت پایانی برای رای دادن:

اطلاع رسانی کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,317 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,862 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,877 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,392 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,377 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,144 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,945 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,931 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,129 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان