امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
80 رای>جشنواره وب ایران=>کاربرانی که تاییدیه آنها به ایمیل سایت ارسال شده
سلام
من هم رای دادم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام

دوستانی که ایمیل تایید ارسال میکنند نگران نباشند در صورت کسب رتبه حتما با آنها تماس خواهیم گرفت.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
من هم رأی دادم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
منم رأِی دادم :)
امیدوارم مثل همیشه
همیشه موفق و به روز باشین@},-
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    مهندس دهقان من هفته پیش با جی میلم رای دادم ولی نمیدونستم باید از اون صفحه عکس بگیری

الان هم که با یاهو میلم رای دادم ایمیل تایید نمی آید داخل اینباکس!!!!!

در کل موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    موفق باشید

پاسخ
    Big Grin 
    سایت عااااالی دارین، مطالب فوق العاده است.
    منم رای دادم3
    آخرین ارسال های من :

روز اول دبستانم تصادفا مصادف شد با روز اول جنگ و در آنروز با معماری پناهگاه ها آشنا شدم . مفاهیم باوهاوسی رنگها را در یکی دو کلاس بالاتر آموختم قرمز یعنی خطر و سفید یعنی آرامش و اکسپرسیون را از حالت نگاه مادر در زمان قرمز و در انتظار سفید. مفهوم سازه فلزی در طبقه منفی سه پارکینگ برای امتحان نهایی در ذهنم شکل گرفت . فانتزی کودکیم مرا با گالیور پیوند میزد که اسیر لی لی پوت اطرافیان به اینسو و آنسو میرفت و مدام به او میگفتند : من میدونستم که ما موفق نمی شیم. اکنون فانتزی کودکیم هر روز برایم تکرار میشود و میدانم که چه رنجی میکشید گالیور در لی لی پوت و ما با آنان که فانتزی کودکی شان پت و مت بوده.
    پاسخ
    منم رای دادم ممنون از سایته خوبتون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دوستان هر چقدر میتوانید اطلاع رسانی کنید تا ایران شهرساز به حق خودش در بین سایتهای علمی برسد.
      و تشکر از تک تک شما دوستان

پاسخ
      سلام مهندس من با 2تا ایمیل رای دادم ولی تاییدیه نمیفرسته ایمیلم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!؟؟؟
      آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
      اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,898 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,333 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,973 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 664 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 986 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,929 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,519 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
        جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,387 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,154 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
        رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,990 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: