امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات کنکور سال 1384 >>گرایش برنامه ریزی شهری
منبع سوال 119:

آفرینش نظریه معماری

اثر جان لنگ

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۰ عصر)hamidataee نوشته است: درمورد سوال تصویر باید بگم فقط یه کم دقت میخواست

یه بار دیگه سوالو با دقت بخونید

میگه جهت قبله ؟

از اونجایی که پشت تالار آفتاب هستش و در تابستون هم هست

پس پشت تالار خورشید غروب میکنه

و چون توی سوال گفته که جهت قبله کدوم طرفه میشه روبه تالار

البته منم اشتباه زده بودم

یه چیزو معلوم کنیم ، مگه قبله جنوب ، جنوب غربی نیست؟

پس بهتره منطور از قبله جنوب باشه که میشه به طرف سه دری:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کتاب راپاپورت اسمش بود، محیط ساخته شده، اگه اشتباه نکنم. دارید حافظه رو ؟65
من که نخوندمش و جایی هم ازش نشنیدم. شاید که نه حتماً درباره ی خلوت و اینا صحبت کرده.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
[quote='reza2asadi' pid='41899' dateline='1358599335']
من از امار شروع میکنم سوال 131 چرا عدد 6 جواب نیست؟
سوال 132 چجوری حل میشه؟

سوال 131 کافیه تعداد سطرهارو منهای 1 و تعداد ستونهارو منهای یک و در هم ضرب کنی!!!

سوال 132 : باید بدونی که 0.5 انحراف معیار پایین و بالای میانگین میشه 38 درصد فراوانی ها
همینطور که 1 انحراف معیار میشه 68
2 انحراف معیار میشه حدود 95
3 انحراف معیار میشه 99.7

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۴ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۰ عصر)hamidataee نوشته است: درمورد سوال تصویر باید بگم فقط یه کم دقت میخواست یه بار دیگه سوالو با دقت بخونید میگه جهت قبله ؟ از اونجایی که پشت تالار آفتاب هستش و در تابستون هم هست پس پشت تالار خورشید غروب میکنه و چون توی سوال گفته که جهت قبله کدوم طرفه میشه روبه تالار البته منم اشتباه زده بودم
یه چیزو معلوم کنیم ، مگه قبله جنوب ، جنوب غربی نیست؟ پس بهتره منطور از قبله جنوب باشه که میشه به طرف سه دری:)

گفته تالار پشت به آفتابه

و چون توی تابستون بدلیل مسائل جغرافیایی کلا خورشید از جنوب شرق به جنوب غرب حرکت میکنه

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۶ عصر)hamidataee نوشته است: [quote='reza2asadi' pid='41899' dateline='1358599335']
من از امار شروع میکنم سوال 131 چرا عدد 6 جواب نیست؟
سوال 132 چجوری حل میشه؟

سوال 131 کافیه تعداد سطرهارو منهای 1 و تعداد ستونهارو منهای یک و در هم ضرب کنی!!!

سوال 132 : باید بدونی که 0.5 انحراف معیار پایین و بالای میانگین میشه 38 درصد فراوانی ها
همینطور که 1 انحراف معیار میشه 68
2 انحراف معیار میشه حدود 95
3 انحراف معیار میشه 99.7
سوال 131 من گزینه رو اشتباه دیدم فک کردم جواب زده گزینه 4 ، حرفت کاملا درسته :)
سوال 132 اولا اون 1انحراف معیار و اینایی که گفتی ماله قانونه چبیشفه نه نمودار نرمال که z داریم
ظ z داره

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۵۱ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۶ عصر)hamidataee نوشته است: [quote='reza2asadi' pid='41899' dateline='1358599335'] من از امار شروع میکنم سوال 131 چرا عدد 6 جواب نیست؟ سوال 132 چجوری حل میشه؟ سوال 131 کافیه تعداد سطرهارو منهای 1 و تعداد ستونهارو منهای یک و در هم ضرب کنی!!! سوال 132 : باید بدونی که 0.5 انحراف معیار پایین و بالای میانگین میشه 38 درصد فراوانی ها همینطور که 1 انحراف معیار میشه 68 2 انحراف معیار میشه حدود 95 3 انحراف معیار میشه 99.7
سوال 131 من گزینه رو اشتباه دیدم فک کردم جواب زده گزینه 4 ، حرفت کاملا درسته :) سوال 132 اولا اون 1انحراف معیار و اینایی که گفتی ماله قانونه چبیشفه نه نمودار نرمال که z داریم ظ z داره

والا تو کتابم جواب درستو داده گزینه دو

اتفاقا از نرمال پیروی میکنه نه از چی پیشف

پاسخ
اهان گرفتم چیشد حله:)

پاسخ
18 نتیجه ای که من گرفتم از کنکور امروز: سوالاتی که شک درامو نزنم 13 سوال مشکوک رو جواب دادم که 10 تا غلط بود و 3 تا صحیح22
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، .Utopia
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۰ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: منم با سوال 93 مشکل دارم.....اصلا ازش خوشم نیومد42

ریخت شناسی شهر هخامنشی:
دژ حکومتی: مجموعه ای مرکب از کاخ ها ، معابد ، تأسیسات نظامی،ذخایر و انبارهای آذوقه بود
شار میانی : محل استقرار طبقات ممتاز
شار بیرونی : مجموعه ای مرکب از محلات، خانه ها، بازارها و باغات بود و بیشترین جمعیت و در خود جای می داد.

توضیح تصویر:
1. کاخ شاهی
2. سربازخانه
3. انبار و خزائن
4. نزدیکان شاه
5. شهر
6. بازار

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,357 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,063 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,431 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,001 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,592 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,671 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان