امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته آینده

[b] [تصویر:  3]
مدیر روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 92 دانشگاه از هفته دوم بهمن ماه خبر داد.

مهرداد ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 92 دانشگاه آزاد از هفته دوم بهمن ماه، گفت: داوطلبان برای انجام ثبت‌نام باید به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org، مراجعه کنند.

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اظهار کرد:
آزمون کارشناسی ارشد هفته دوم خرداد ماه سال 92 برگزار می‌شود.

[تصویر:  20130121111240.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ra na ، rezvan87 ، atoosa.marzban
اقبالی خبر داد؛
آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته تا 2 هفته آینده
[تصویر:  eghbali-naser01.jpg]

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 92 این دانشگاه خبر داد.

ناصر اقبالی امروز در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به پرسش مهر در خصوص زمان آغاز ثبت نام کنکور ارشد 92 دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: ثبت نام برای پذیرش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد 92 دانشگاه آزاد اسلامی از دو هفته آینده آغاز خواهد شد.
وی همچنین درباره احتمال برگزاری سومین دوره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 91 اظهار داشت: آزمون کارشناسی ارشد سال 91 تنها به برگزاری دو مرحله تکمیل ظرفیت محدود است و مرحله سومی اعلام نخواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atoosa.marzban ، FaTyJo0oN ، Sahab
فکر کنم امسال نه ولی سال یگه بدون کنکور بشه البته امسال هم درسته با کنکوره اما عین بدونه کنکور ه چون همه را بر میداره و... مگرنه تکمیل ظرفیت سوم هم اجرا میشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۲، ۰۱:۴۶ عصر)s1s2s3 نوشته است: فکر کنم امسال نه ولی سال یگه بدون کنکور بشه البته امسال هم درسته با کنکوره اما عین بدونه کنکور ه چون همه را بر میداره و شاید مسولین خجالت میکشند مگرنه تکمیل ظرفیت سوم هم اجرا میشد
فک نکنم به این زودیا ارشدو بدون کنکور کنن.

بد نشد که!!! یونی آزاد به پولش میرسه و کنکور دهندهام به مدرکشون... هم خدا راضی هم یونی آزاد راضی و هم کنکور دهنده ها78
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,146 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,091 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,010 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان