امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات کنکور سال 1386 >>گرایش برنامه ریزی شهری
در ضمن دامغان از استان سمنان در زمان اشکانیان، زمانی پایتخت کشور بوده
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، .Utopia ، reza2asadi
سوال 84 کتاب سبز شهرداری جلد1 فکرکنم بود. صفحه 50 یا 4926
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۲، ۰۴:۰۹ عصر)Brightness نوشته است: سوال 38 منبعش کتاب طرح ها و برنامه های شهرسازیه آقای بهزاد فر ه. طرح های موضوعی-موضعی پس از مطرح شدن طرح های ساختاری - راهبردی و تهیه بهنگام طرح جامع و تفصیلی تهران مطرح شدند.
بله درسته ، ما طرح تفضیلی موضعی و موضوعی و موضوعی - موضعی داریم که در غالب برنامه های ساختاری و راهبردی تنظیم شدند .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۱-۲، ۰۴:۱۲ عصر)sas.mmt نوشته است: سوال 38 با توجه به کتاب طرح ها و برنامه های شهرسازی آقای بهزادفر جواب گزینه 2 میشه ولی اینکه چرا گزینه 4 نمیشه معلوم نیست؟؟26

فک کنم چون گفتن در قالب میشه ساختاری راهبردی.....اگه می گفتن طرح زیر دست کدوم طرحه میشد تفصیلی.
البته من خودمم اشتباه زدم اینو18
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، .Utopia
(۱۳۹۱-۱۱-۲، ۰۴:۱۶ عصر)reza2asadi نوشته است: ببخشید من همش سوال میپرسم،اونوقت تو کمیسیون مگه اعضای شورای شهرهم هستند؟

كميسيون موضوع ماده (5) قانون تأسيس شوراي عالي شهرسازي ومعماري ايران ، كه دراين آيين نامه ، كميسيون طرح تفضيلي ناميده مي شود، در هر استان به رياست استاندار و عضويت رييس سازمان مسكن و شهرسازي ، مدير كل ميراث فرهنگي و رييس سازمان كشاورزي استان ( كه سمت نمايندگي وزارتخانه هاي متبوع خود را به عهده خواهند داشت )،رييس شوراي شهرستاني كه طرح تفضيلي مربوط به شهر يا نقاط واقع در قلمرو آن شهرستان در دستور كار كميسيون قرار دارد ، شهردار شهري كه طرح تفضيلي مربوط به آن در كميسيون مطرح است ، نماينده مهندس مشاور يا ارگان ديگري كه عهده دار تهيه طرح تفضيلي مورد بحث در كميسيون مي باشد ، در هر استان ،براي بررسي و تصويب طرح هاي تفضيلي شهري و تغييرات بعدي آن تشكيل مي شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، reza2asadi ، sas.mmt
یک دنیا تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
درصداتونو رو کنید ، ببینیم 65

پاسخ
بچه ها سوال 47 رو میشه توضیح بدین؟

پاسخ
مطمئنا امسال هم سوالاتی مشابه سوالات 52 و 53 میاد.کسی اطلاعات دقیق رو داره برای بقیه هم بزاره؟متاسفانه من داشتم اما پیداشون نمیکنم2

پاسخ
آمار آخرین سرشماری ( سال 1390 ) رو باید داشته باشیم برای پاسخ به همچین سوالاتی.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,414 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,122 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,432 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,070 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,512 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان