امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرروز یک سوال -1: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟
رروز یک سوال -1: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟

ریشه اصلی نظریه های ساختاری - کارکردی رو در کارهای کدامیک از اندیشمندان زیر میتوان مشاهد نمود ؟ راهنمای ( کتاب زهره دانشپور ) نظریه های برنامه ریزی

1- کوین لینچ
2-پاتریگ گدس
3-ملوین وبر
4- لیندبلوم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط شیلان ، Brightness ، FaTyJo0oN ، rezvan87 ، alireza ، JiLa ، tabe
سوال
همایش توسعه پایدار،تمدید پیمان کیوتو در6آذر91(2012)درکدام شهر برگزار شد؟
1-پاریس 2-دوربان 3-تهران 4-دوحه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، rezvan87
سلام .... شهر دوربان کشور آفریقای جنوبی میزبان این اجلاس بود
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، Brightness
سلام جواب سوال اولي
ملوين وبر مي شود
موفق باشيد

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness ، rezvan87 ، hamidataee ، alireza ، reza2asadi
حلقه اتصال شهرهای آرمانی سوسیالیست با باغشهر کدام گزینه است؟

شهر جدید رادبرن کلارنس اشتاین
شهر TOD کالتورپ
شهر بهداشتی ریچارد سن
شهر پائولو سولری

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، reza2asadi ، JiLa
    جواب سال دوم دوحه قطر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,273 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,995 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,586 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,847 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,501 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,405 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,693 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,117 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان