ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بررسی سوالات کنکور سال 1388 >>گرایش برنامه ریزی شهری
سلام دوستان. در این تاپیک سوالات کنکور 1388 رو بررسی میکنیم. دوستان برنامه ریز بفرمائید....
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
 سپاس شده توسط: alireza
2
RE: بررسی سوالات کنکور سال 1388 >>گرایش برنامه ریزی شهری
دوستان سوال 35 مگه گزینه 4 نمیشه؟
سوال 34 و میشه یکی توضیح بده؟

3
سوال 34 از هموناست که میگن اطلاعات عمومی،سوالاتی برای افرادی که شانسی جوابو میدونن،می زنن بعدش به ریش ما می خندن

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Brightness
4
سوال 35 گزینه 4 درسته

قضیه سوال 31 چیه؟من خوب نفهمیدم
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
5
سوال 31 اهداف تهیه طرح اماده سازیه،تو کتاب بهزادفر هست،تو کتاب درامدی بر شهرسازی معاصر کامروا هم هست
دولت اول میگه پوله زمین و اماده سازی رو میده واسه خونه سازی ، مردم بیان بسازن،بعدش قیمت نفت میاد پایین میگه هزینه زمین با من هزینه اماده سازی رو باس خوده مردم بدن،با توجه به این قضیه بازهم هزینه خونه تو این زمین ها چون پول زمین رو نمیدادن نسبت به خونه های ازاد کمتر بود،مردم گفتن باشه قبول
پس هدف اولیه تامین مسکن بوده ولی با کاهش قیمت نفت انتقال هزینه اماده سازی از دولت به مردم هم اضافه شده

سپاس شده توسط: sas.mmt ، Brightness
6
سوال 31 :منبعش کتاب سبز شهرداری ها ست ،جلد 5
از جمله اهداف راهبردی مورد نظر طرح های آماده سازی زمین: تامین خدمات عمومی از طریق سرمایه گذاری ها،صرفه جویی و یا حذف هزینه های دولت در بخش خدمات شهری و بکارگرفتن این سرمایه ها در آموزش و تولید، ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت های بخش خصوصی در ساخت و ساز مسکن و ایجاد تعادل میان سکونت گاه ها و ... ایناست. حالا براساس اونچه که از اینا فهمیدیم ،لابد باید به سوال پاسخ صحیح بدیم.26

سپاس شده توسط: sas.mmt ، reza2asadi
7
(1391-11-4، 04:12 عصر)reza2asadi نوشته است:  
سوال 31 اهداف تهیه طرح اماده سازیه،تو کتاب بهزادفر هست،تو کتاب درامدی بر شهرسازی معاصر کامروا هم هست
دولت اول میگه پوله زمین و اماده سازی رو میده واسه خونه سازی ، مردم بیان بسازن،بعدش قیمت نفت میاد پایین میگه هزینه زمین با من هزینه اماده سازی رو باس خوده مردم بدن،با توجه به این قضیه بازهم هزینه خونه تو این زمین ها چون پول زمین رو نمیدادن نسبت به خونه های ازاد کمتر بود،مردم گفتن باشه قبول
پس هدف اولیه تامین مسکن بوده ولی با کاهش قیمت نفت انتقال هزینه اماده سازی از دولت به مردم هم اضافه شده

از پاسختون ممنون.اینو نمیدونستم1

سپاس شده توسط: reza2asadi
8
راجع به سوال 59.ی جا گفته شده تیسفون پیاتخت اشکانی بوده اما جای دیگه هم گفته شده که در زمان سلوکی شکل گرفته حالا چرا جواب گزینه 3 هست؟

9
درمورده سوال 104 مگه بناهای یونانی مقیاس فوق انسانی نداشتند؟

10
(1391-11-4، 04:20 عصر)sas.mmt نوشته است:  راجع به سوال 59.ی جا گفته شده تیسفون پیاتخت اشکانی بوده اما جای دیگه هم گفته شده که در زمان سلوکی شکل گرفته حالا چرا جواب گزینه 3 هست؟

تو کدوم منبع گفته در زمان سلوکی شکل گرفته؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 433 1396-4-28، 02:40 عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 412 1396-4-24، 02:56 عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 407 1396-4-21، 07:00 عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 739 1396-3-20، 12:08 صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 732 1396-3-17، 10:44 عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 580 1396-3-17، 09:12 عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 619 1396-3-16، 06:03 عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 459 1396-3-16، 06:03 عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 874 1396-2-13، 04:39 عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 475 1396-1-27، 11:21 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf دیروز alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
  فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
  [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
  غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل