امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات کنکور سال 1388 >>گرایش برنامه ریزی شهری
سلام دوستان. در این تاپیک سوالات کنکور 1388 رو بررسی میکنیم. دوستان برنامه ریز بفرمائید....
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
دوستان سوال 35 مگه گزینه 4 نمیشه؟
سوال 34 و میشه یکی توضیح بده؟

پاسخ
سوال 34 از هموناست که میگن اطلاعات عمومی،سوالاتی برای افرادی که شانسی جوابو میدونن،می زنن بعدش به ریش ما می خندن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سوال 35 گزینه 4 درسته

قضیه سوال 31 چیه؟من خوب نفهمیدم
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سوال 31 اهداف تهیه طرح اماده سازیه،تو کتاب بهزادفر هست،تو کتاب درامدی بر شهرسازی معاصر کامروا هم هست
دولت اول میگه پوله زمین و اماده سازی رو میده واسه خونه سازی ، مردم بیان بسازن،بعدش قیمت نفت میاد پایین میگه هزینه زمین با من هزینه اماده سازی رو باس خوده مردم بدن،با توجه به این قضیه بازهم هزینه خونه تو این زمین ها چون پول زمین رو نمیدادن نسبت به خونه های ازاد کمتر بود،مردم گفتن باشه قبول
پس هدف اولیه تامین مسکن بوده ولی با کاهش قیمت نفت انتقال هزینه اماده سازی از دولت به مردم هم اضافه شده

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، Brightness
سوال 31 :منبعش کتاب سبز شهرداری ها ست ،جلد 5
از جمله اهداف راهبردی مورد نظر طرح های آماده سازی زمین: تامین خدمات عمومی از طریق سرمایه گذاری ها،صرفه جویی و یا حذف هزینه های دولت در بخش خدمات شهری و بکارگرفتن این سرمایه ها در آموزش و تولید، ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت های بخش خصوصی در ساخت و ساز مسکن و ایجاد تعادل میان سکونت گاه ها و ... ایناست. حالا براساس اونچه که از اینا فهمیدیم ،لابد باید به سوال پاسخ صحیح بدیم.26

پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، reza2asadi
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۴:۱۲ عصر)reza2asadi نوشته است:
سوال 31 اهداف تهیه طرح اماده سازیه،تو کتاب بهزادفر هست،تو کتاب درامدی بر شهرسازی معاصر کامروا هم هست
دولت اول میگه پوله زمین و اماده سازی رو میده واسه خونه سازی ، مردم بیان بسازن،بعدش قیمت نفت میاد پایین میگه هزینه زمین با من هزینه اماده سازی رو باس خوده مردم بدن،با توجه به این قضیه بازهم هزینه خونه تو این زمین ها چون پول زمین رو نمیدادن نسبت به خونه های ازاد کمتر بود،مردم گفتن باشه قبول
پس هدف اولیه تامین مسکن بوده ولی با کاهش قیمت نفت انتقال هزینه اماده سازی از دولت به مردم هم اضافه شده

از پاسختون ممنون.اینو نمیدونستم1

پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi
راجع به سوال 59.ی جا گفته شده تیسفون پیاتخت اشکانی بوده اما جای دیگه هم گفته شده که در زمان سلوکی شکل گرفته حالا چرا جواب گزینه 3 هست؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
درمورده سوال 104 مگه بناهای یونانی مقیاس فوق انسانی نداشتند؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۴:۲۰ عصر)sas.mmt نوشته است: راجع به سوال 59.ی جا گفته شده تیسفون پیاتخت اشکانی بوده اما جای دیگه هم گفته شده که در زمان سلوکی شکل گرفته حالا چرا جواب گزینه 3 هست؟

تو کدوم منبع گفته در زمان سلوکی شکل گرفته؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,590 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,301 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,015 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,605 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,868 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,686 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 971 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,519 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان