امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات کنکور سال 1389 >>گرایش برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۱ عصر)sas.mmt نوشته است: میانگین درصد رتبه های زیر 10 همین سال89، 56درصد بوده...!!
اره واسه منم خیلی عجیبه همچین میانگینی،توهم توی سایت کیمیا دیدی اینو؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۱۹ عصر)reza2asadi نوشته است:
اتفاقا من موافقم که اینجوری سوال بدن درسته که خیلی از سوالارو نمیدونستیم،ولی تو مباحث و مبانی سوالای حفظ کردنیش خیلی کمتر بود (شایدم نبود ) اینجوری به نظر من بهتره تا مثل پارسال همش سوالای حفظی از نکات ریز

2 ولی اگه سوالا اینجور باشن...نصفشو نمی دونیم اونایی هم که می دونیم روحیه نمی مونه که بخوایم جواب بدیم..............به همین سادگی غیر مجاز میشیم2
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۵ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۱ عصر)sas.mmt نوشته است: میانگین درصد رتبه های زیر 10 همین سال89، 56درصد بوده...!!

بعلهههه....
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۵ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
اتفاقا من موافقم که اینجوری سوال بدن درسته که خیلی از سوالارو نمیدونستیم،ولی تو مباحث و مبانی سوالای حفظ کردنیش خیلی کمتر بود (شایدم نبود ) اینجوری به نظر من بهتره تا مثل پارسال همش سوالای حفظی از نکات ریز

2 ولی اگه سوالا اینجور باشن...نصفشو نمی دونیم اونایی هم که می دونیم روحیه نمی مونه که بخوایم جواب بدیم..............به همین سادگی غیر مجاز میشیم2
اونایی رو که نمیدونیم همه شرکن کننده ها نمیدونم،پس با نصفم قبول میشیم،میمونه مرحله دوم که غربال اساسی میشن،دیگه کسی نمیاد به جای فهمیدن درسا بشینه کتاب سیر اندیشه و ... رو حفظ کنه واو به واو بعدش نمره بیاره

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۵ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:

غصه نخور فاطی جون ما نباید روحیمونو از دست بدیم....البته خودم همین الان هیچ روحیه ای ندارم2

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۷ عصر)sas.mmt نوشته است:

بعلهههه....
خیلی عجیبه فک کنم اشتباه زده باشن درصدارو،یعنی هرچی از ظهرتا حالا فک میکنم نمیشه جوری زد که میانگین انقدر بالا در بیاد، امسال که میانگین ها کلا بالاتر بود طرف بالا میانگین 55 ، رتبه پنج شده
نمیشه که کنکور به اون سختی سال 89 هم تقریبا میانگبن 1-10 56 باشه

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۳۰ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۴:۲۷ عصر)sas.mmt نوشته است:

بعلهههه....
خیلی عجیبه فک کنم اشتباه زده باشن درصدارو،یعنی هرچی از ظهرتا حالا فک میکنم نمیشه جوری زد که میانگین انقدر بالا در بیاد، امسال که میانگین ها کلا بالاتر بود طرف بالا میانگین 55 ، رتبه پنج شده
نمیشه که کنکور به اون سختی سال 89 هم تقریبا میانگبن 1-10 56 باشه
نمیدونم والا شاید اون سال بچه ها خیلی باهوش بودن یا از شانس خوبشون همین کتابارو خونده بودن یا....26

پاسخ
میدونی چی شک منو بیشتر میکنه،اخه واسه کنکور سال 90 اونوقت میانگین ها 4-5 درصد مایاد پایین تر ،یعنی کنکور 90 از ماله امسالم سخت تر بوده؟

پاسخ
90 فک کنم 51 بود میانگینش

42البته من شنیدم که کنکور 90 خیلی سخت بود

پاسخ
ممکنه کسی سوال 137 تو واسم توضیح بده :(

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,640 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,353 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,017 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,608 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,870 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,689 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 972 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,521 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان