امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات کنکور سال 1390 >>گرایش برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۳ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۱ عصر)rezvan87 نوشته است: علم غیب از کجا بیاریم حالا؟؟؟؟؟؟ ولی یه نکته بگم حال و هوا عوض شه توی هر سوالی یکی از گزینه ها صرفه جویی های ناشی از مقیاس بود اون حتما جواب21 تجربه ثابت کرده:D
علم غیب اوردنی نیست،داشتنیه،اگه درست جواب دادی سوالو یعنی علم غیب داری :) یعنی عاشق این کنکور 90 شدم ، سختترین کنکور شهرسازیه اونوقت بچه ها رو 3-4تاسوال مشکل دارن باقی سوالا به طور واضحی غیرقابل زدن بودش

من امیدوارم که کنکور امسالم اینطوری بدن.

خیلی باحال بود 31

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۱ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۴۷ عصر)reza2asadi نوشته است: 45
هیچی خودتونو بذارین اول جای سازمان سنجش که میخواین طراح انتخاب کنین،بعدش طراحو انتخاب کنین،حالا خودتونو بذارین جای زراح سوال،البته طراح سوالی که نمیدونه 600-700نفر زندگیشون به این کنکور وابستس،حالاکه خودتونو گذاشتین جای طراح زحمت ندین که برین کتاتبارو قبلا چک کنین،همین جوری یه چیزی بنویسین،از اینجا به بعد خودتونو توشرایط طراح بذارین،یقینا جواب رو پیدا میکنین
خواستین میتونین به حرف اول من تو تاپیک 11روز مونده به کنکور برگردین،ماباس علم غیب داشته باشیم

26 خوب بستگی به حال روزی داری که سوالو طرح کرده

اگه با همسرش دعوا کرده باشه سوالا رو گزینه 1 بزنید .... اگه تیم مورد علاقه اش باخته باشه گزینه 2 ..... اگه مشکل مال داشته باشه گزینه 3 و اگه مشکل کم سوادی گزینه 4 26
راه حل خیلی خوبی واسه پاسخ دادن به تستاست..21حتما ازش استفاده میکنم..113
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
[چرا حل کرده ولی من که سر در نمیارم چیه!!! 65
[/quote]

اشکال نداره
چاره ای نداریم جز اینکه فرمولو حفظ کنیم اگه مثلش اومد حل میکنیم دیگه1
فوقش یکی از این سوالام بیاد
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
سوال 135:

مجموع کل مجذور از میانگین کل (SST) را بعنوان مقیاسی از کل پراکندگی در K جامعه را در نظر میگیریم که میتوان آنرا به دومجموعه زیر تجزیه کرد:

SST=SS(tr) + SSE

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۵ عصر)rezvan87 نوشته است: [چرا حل کرده ولی من که سر در نمیارم چیه!!! 65

اشکال نداره
چاره ای نداریم جز اینکه فرمولو حفظ کنیم اگه مثلش اومد حل میکنیم دیگه1
فوقش یکی از این سوالام بیاد
[/quote]
یکی بگه چه جوری حل کرده :((
من کتابو ندارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۴:۵۷ عصر)hamidataee نوشته است: سوال 135:

مجموع کل مجذور از میانگین کل (SST) را بعنوان مقیاسی از کل پراکندگی در K جامعه را در نظر میگیریم که میتوان آنرا به دومجموعه زیر تجزیه کرد:

SST=SS(tr) + SSE
خوب تا اینجا قبول

پاسخ
خوب که چی ؟؟؟

ادامه:

همچنین میانگین مجذور انحرافات از رابطه زیر بدست میاید

MS(tr) مساوی با SS(tr) تقسیم بر k منهای 1

پاسخ
sst=ss(tr)+sse

خوب حالا ss(tr) بدست میاره
و برای جواب نهایی
MS(rt
رو لازم داریم که از تقسیم ss(tr بر k-1 بدست میاد و جواب میشه 15
18

پاسخ
اخه ms(trفرمولش درست
ولی توسوال میگه میانگین توان دوم تیمارهارو میخواد اما
ms(tr=مجموع مجذور انحرافات از میانگین
مننم نگرفتم چی شد 1

پاسخ
 سپاس شده توسط hamidataee
حالا شماهایی که میخواین رتبه تک رقمی بیارین یه دونه هم نزدید اشکال نداره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,690 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,405 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,022 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,075 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,877 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,694 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 974 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان