امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل فایل جی ای اس منطقه یک تهران از فرمت جی ای اس به اتوکد
تبدیل فایل جی ای اس منطقه یک تهران از فرمت جی ای اس به اتوکد طبق درخواست دوستان11

فایل‌(های) پیوست شده
.dwg   man1.dwg (اندازه: 13.56 MB / تعداد دفعات دریافت: 14)
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Brightness ، امير سويزي
(۱۳۹۱-۱۱-۹، ۱۱:۳۶ عصر)yaser seraj نوشته است: تبدیل فایل جی ای اس منطقه یک تهران از فرمت جی ای اس به اتوکد طبق درخواست دوستان11

mamnoonam doste aziz, lotf kardin.
آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
پاسخ
age emkanesh hast karbarihashoon ro ba rngbandi estandarde nagshehaie shahrsazi moshakhas konin, mamnoon

پاسخ
لطفا طرز تبدیل را هم توضیح دهید

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود فایل با ارزش نظام بصری -چارچوب استراتژیک مدیریت بصری شهر-pdf godonly. 6 6,363 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۱۱:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مقاله معماري مدرن با استفاده از سيستم مديريت انرژي (EMS) با اتكاء بر سيستم مديريت ساخ leila 0 1,164 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: leila
  مقاله بام سبز و تاثیر آن در بهینه سازی مصرف انرژی با فرمت ورد leila 0 1,620 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۲۴ عصر
  مقاله فناوري هاي نوین در جهت بهینه سازي مصرف انرژي-فرمت ورد leila 0 781 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۱۷ عصر
  مقاله بیوکامپوزیت‌ها در صنعت ساختمان با رویکرد توسعه پایدار-فرمت ورد leila 0 1,288 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۲:۱۵ عصر
  مقاله سيستمهاي غيرفعال خورشيدي راهكاري در بهره برداري بهينه از انرژي خورشيد در جهت leila 0 1,154 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۹:۳۲ عصر
  دستورالعمل ویرایش و آماده سازی اطلاعات مکانی برای ورود به سیستم های اطلاعات مکانی امير سويزي 0 866 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  ارزيابي سياستهاي كلان مسكن در برنامه هاي قبل و پس از انقلاب اسلامي ايران khass 1 1,024 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  مقاله—آسیب شناسی بافت سکونتگاهی در حاشیه رودخانه ها از منطر اجتماعی ماراویا 0 1,304 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  مقاله—ضرورت طراحی در ارتباط با فضای شهری پیرامون ورودی های مترو تهران ماراویا 0 1,936 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان