امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع ارشد معماری دانشگاه آزاد
سلام بچه ها.
من منابع کنکور ارشد معماری دانشگاه آزادم میخواستم.سرچ کردم ولی بیشتر سراسریو پیدا کردم.اگه کسی منابع آزاد رو داره در اختیارم بزاره.ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منابع ارشد معماری - دانشگاه آزاد

.pdf   memari-azad.pdf (اندازه: 545.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 185)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط *shadi joon* ، Brightness
منابع ارشد معماری - دانشگاه سراسری

.pdf   Manabe_Memari_Arshad.pdf (اندازه: 547.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 83)

پاسخ
 سپاس شده توسط *shadi joon* ، Brightness
سلام دوست عزیز شما میتونی به سایت موسسه مهراز هشت مشهد مراجعه کنی و از اونجا منابع رو دانلود کنی.آدرس سایت و میتونی از گوگل سرچ کنی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۱، ۱۲:۲۰ صبح)omid-architecture نوشته است: سلام دوست عزیز شما میتونی به هشت مشهد مراجعه کنی و از اونجا منابع رو دانلود کنی.آدرس سایت و میتونی از گوگل سرچ کنی
    سلام ممنون از توجه شما دوست عزيز ، دو فايل آپلود شده بالا هم براي سایت موسسه مهراز هستند.
    منبع : http://mehrazehasht.ir/

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,511 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: mahdisi60
      بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,118 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,513 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان برای تکنیک برداشت محیطی فیلیپ تیل یه سری منابع میخواستم alireza 3 3,376 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۷:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      درخواست رایگان معماری و شهرسازی دوران صفویه alireza 5 2,301 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۰:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست مجموعه ویدئوهای خلاقیت در معماری Avril256 2 2,416 ۱۳۹۳-۷-۱۱، ۰۳:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانشجویان دانشگاه یزد (به خصوص مقطع ارشد) کسی هست کمکون کنه؟ sas.mmt 10 5,355 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۳:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: barana
      سوال در مورد کارگاه طراحی شهری ارشد BlueBoyZone 0 1,329 ۱۳۹۳-۴-۱۹، ۱۱:۱۲ صبح
    آخرین ارسال: BlueBoyZone
      مهندس من 1تحقیق هم برای معماری سبز می خوام لطفا عجله دارم می تونین لینک بدین 150 صفحه alireza 1 1,396 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: sasan_arzani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان