امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون جامع (1)سال 90 برای 91 ی ها-نفرات برتر و بررسی
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۰۱:۴۹ عصر)rezvan87 نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۱۲:۰۷ عصر)reza2asadi نوشته است:
ببخشید سوال 47
مسول تهیه مگه بنیادمسکن و وزارت جهادکشاورزی نیستند که بنابه تشخیص شورایعال به یکی از سازمان ها میده؟

این سوال به نظرم مشکلی نداره
تهیه با بنیاد مسکن و تصویب کمیته فنی استان و اجرا با بخشداری

و تهیه طرح هادی روستایی بنیاد مسکن واجرای جهادسازندگی
[align=RIGHT]
توبند7 نوشته

باتوجه به اهداف و جایگاه طرح های ساماندهی فضاوسکونت گاه های روستایی درنظام طرح ریزی کالبدی و وظایف بنیادمسکن انقلاب اسلامی و وزارت جهادکشاورزی ، تهیه این طرح ها بنا به تشخیص دبیرخانه شورایعالی برحسب مورد به دودستگاه محول خواهد شد

صحبت شما درمورد طرح هادی روستا درسته ولی سوال طرح ساماندهی رو میکه،تصویبش با شورایعالی یا شورای برنامه ریزی و توسعه استانه

اجراشم با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با همکاری وزارت مسکن و وزارت جهاد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87
بله کاملا حرف شما درسته مهندس به تشخیص شورایعالی به یکی از دو دستگاه بنیاد مسکن یا جهادکشاورزی محول میشه...113
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi ، rezvan87
ولی من این چیزی که گفتم دقیقا تو کتاب خونده بودم2
حالا اگه تو کنکور اومد چی بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب سوالو که باید بدونیم نظر طراح چیه... کتاباشونم که هر کس یه چیز گفته.........چه کنکوری بدیم ما:angel:
ولی دیگه الان کاری از دستمون بر نمیاد
به این فکر کنید هفته دیگه این موقع راحتیم;)
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۰۵:۲۴ عصر)rezvan87 نوشته است: ولی من این چیزی که گفتم دقیقا تو کتاب خونده بودم2
حالا اگه تو کنکور اومد چی بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب سوالو که باید بدونیم نظر طراح چیه... کتاباشونم که هر کس یه چیز گفته.........چه کنکوری بدیم ما:angel:
ولی دیگه الان کاری از دستمون بر نمیاد
به این فکر کنید هفته دیگه این موقع راحتیم;)
توچه کتابی خوندین؟این ماله مصوباته فککنم این معتبرتره
کسی نیست این سوالای امارو جواب بده ؟؟ممنون میشم یکی جواب بده

پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87
دوست عزیز سوالات رو بدقت بخونید. آنگاه اگر سوالی رو مشکل داشتید مطرح کنید مثلاً در سوال 113 گفته شده رگرسیون نه همبستگی!،
در اسرع وقت جواب سوالاتی که دارای اهمیت و حاوی نکته خاصی به صورت تشریحی پاسخ داده می شود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi ، alireza
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۱۰:۲۱ عصر)MUD نوشته است: دوست عزیز سوالات رو بدقت بخونید. آنگاه اگر سوالی رو مشکل داشتید مطرح کنید مثلاً در سوال 113 گفته شده رگرسیون نه همبستگی!،
در اسرع وقت جواب سوالاتی که دارای اهمیت و حاوی نکته خاصی به صورت تشریحی پاسخ داده می شود.
مرسی دوست عزیز،منم اگه این سوالارو پرسیدم اشتباه داشتم و هرچی میخوندم متنو جواب رو متوجه نمیشدم گفتم باقیه شرکت کننده ها منو کمک کنن،دوستان کم لطفی کردن جواب منو ندادن
مرسی که این سوال رو واسم توضیح دادین

پاسخ
سلام.بچه ها میشه بگید واسه در س مباحث چه کتابایی رو خوندین؟؟چون واسه این درس نگرانم و فکر میکنم به اندازه کافی نبوده!از خودم شروع میکنم:
-دهاقانی-طرح ها و برنامه های بهزادفر.کتابای سبز.برنامه ریزی شهرهای جدید.شار تا شهر.مقدمهای بر مبانی برنامه ریزی شهری.کارگاه شیعه.مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری....در واقع چه کتابیو پیشنهاد میکنید که تو این فرصت کم بخوونم ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام به همه
سوال 40 گزینه 1 صحیح نیست؟ طبق کتاب مصوبات ضرورتشو شورای عالی دفاع تشخیص میده و شورایعالی شهرسازی ابلاغ می کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi
(۱۳۹۱-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر)farza نوشته است: سلام به همه
سوال 40 گزینه 1 صحیح نیست؟ طبق کتاب مصوبات ضرورتشو شورای عالی دفاع تشخیص میده و شورایعالی شهرسازی ابلاغ می کنه

سلام
به نظر منم 1 درست بود
من خودم 1 زده بودم7

پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,723 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hanieh.yas
  نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,429 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,372 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
  2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,018 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,977 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: kvahid
  هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,436 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
  آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 21,125 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: samira.n
  آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,540 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
  رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,548 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
  جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,199 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان