امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوب یا بد تمام شد...بضاعت سایت همین بود اینجا تاپیک تشکر از طراحان آزمون
سلام به تمام داوطلبین که یک و بیشتر از آزمون های ایران شهرساز را شرکت کردند.

ابتدا از طراحان سوالات صمیمانه تشکر میکنم که در سختی ها ما را تنها نگذاشتند.

از مهندس سامینتا رتبه 6 کنکور و مهندس اسفندی رتبه 1 کنکور هم تشکری ویژه میکنم که با مشغله کاری و ... هر زمانی سایت به آنها نیاز داشت نه نگفتند و ما را یاری کردند.

طراحان گرایش برنامه ریزی شهری:
1-مهندس حقی رتبه 28 کنکور سراسری که بیشتری سوال را در درس تاریخ طرح کردند.
2-مهندس mud و lofra که سوالات آمار را طرح کردند.
3-مهندس orkideh در درس مباحث
4-مهندس نوری رتبه 8 کنکور سراسری
5-مهندس انسان دوست در دروس مبانی و مباحث

طراحان گرایش طراحی شهری:
1-مهندس saminta رتبه 6 کنکور سراسری که سهم بالایی در طراحی سوالات و بررسی داشتند
2-مهندس shahryar که امسال به جمع ما پیوستند و سهم بالایی در طراحی سوالات داشتند.
3-مهندس elham90 در درس مباحث
4-مهندس deldar رتبه 11 کنکور سراسری

مطمئنا کم و کاستی هایی وجود داشت و خودمان هم قبول داریم و نظر خودمان در مورد آزمون های امسال این است که کیفیت آن بهتر از سال قبل بود و سوالات خوبی طرح و انتخاب شدند.

نظر شما هم برایمان مهم است که چطور سال بعد را با کیفیت بالاتری برگزار کنیم.

باتشکر تیم مدیریتی آزمون های آنلاین ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، URBAN 98 ، Saeedm ، moienian ، elham90 ، foroogh.r ، sas.mmt ، urbanist 88 ، rezvan87 ، reza2asadi ، arvik ، shahryar ، مقدم ، MUD ، ماراویا ، farza ، محب الرضا ، lofra ، tabe
منم به نوبه ی خودم از همه عزیزان تشکر می کنم. به خصوص مدیریت سایت

امیدوارم یه روز بتونم زحماتتون رو جبران کنم113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Saeedm ، reza2asadi
منم از مدیر محترم و طراحان عزیز تشکر میکنم
امیدوارم امسالم رتبه های برتر داشته باشید تو این سایت
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
دست همه این طراحای عزیز و مدیریت سایت درد نکنه. اقدام جالب و خوبی بود. خستـــــــــــــــــــــه نباشید اساسی داره. ایشالا ما هم قبول بشیم بعد بیایم کمک 15
فقط من وقتی میشستم پای آزمونای کنکورهای سالای قبل حس میکردم همه سوالات نیاز به کنکاش و سر و کله زدن دارن اما شاید بشه گفت 30 درصد سوالای سایتمون اینطوری بودن و بقیه رو میشد راحت گزینه درست رو فهمید. برا همینم در قیاس با اون آزمونا من وقت کم میاوردم. اما به هرحال اونا کنکور واقعین دیگه!!! دستتون درد نکنه، خسته نباشید. 5برا ما هم دعا کنید قبول شیم. 18

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    خیلی کارتون خوب و قشنگ بود یه دنیا ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم از همه دوستانی که زحمت کشیدند سپاسگزارم با آرزوی موفقیت براشون 1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,573 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,357 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,341 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,006 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,891 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,412 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,963 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,504 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,503 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,127 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان