[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 98 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Rainbow  جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot)
این جزوه دردروس برنامه ریزی شهری وطرح شهرسازی خیلی به درد میخوره...

.pdf   swot.pdf (اندازه: 627.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 887)

آخرین ارسال های من :
2
RE: جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot)
مهندس
دستت درد نکنه خیلی عالی بود از این نمونه جزوه ها بازم داری بزار خیلی استقبال میشه
مرسی

آخرین ارسال های من :
3
بسیار متشکرم از این مدل در پروژه های زیادی به ویژه در زمینه شهرسازی و برنامه ریزی شهری استفاده می شود این مدل اصطلاحی است که برای شناسایی نقاط قوت و ضعف داخلی و فرصت و تهدیدهای خارجی که یک سیستم با آن روبروست به کار برده می شود البته توضیح آن مقداری طولانی می باشد در مجموع کاربرد فراوانی دارد

آخرین ارسال های من :
4
لطفا بنویسید این فایل برای اعضای ویژه است که الکی ثبت نام نکنیم!!!!45

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: amindatcom
    5
    (1393-4-21، 04:25 عصر)sara666666 نوشته است: لطفا بنویسید این فایل برای اعضای ویژه است که الکی ثبت نام نکنیم!!!!45
    سلام،خوش آمدید. به عنوان تالار اگر دقت میکردید،متوجه می شدید.
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
     سپاس شده توسط: haydariyan
    6
    با توجه به شمار دانلود فایل و مفید بودن اون و نیاز اعضا، از مدیریت سایت تقاضا میکنم فایل رو به قسمت دانلود عمومی منتقل کنند،ممنون.

سپاس شده توسط: amindatcom
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      دانلود کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری-پورمحمدی Sahab 6,229 1394-3-8، 05:10 عصر
    آخرین ارسال: shahrsazism
      دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 12,050 1394-1-24، 04:55 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 20,893 1393-8-17، 08:42 عصر
    آخرین ارسال: javad0101
      مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 414 1393-5-10، 09:08 صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      نقش علم سنجش از دور در مدیریت وبرنامه ریزی شهری محمد یگانه 406 1393-5-10، 12:32 صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      جزوه بوم شناسی دکتر لقایی maryam taban 1,509 1393-4-13، 10:43 صبح
    آخرین ارسال: maryam taban
      خلاصه جزوه دست نویس درک و بیان دانشگاه تهران maryam taban 586 1393-4-8، 11:51 صبح
    آخرین ارسال: zahra2130
      دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 2,134 1393-2-29، 01:08 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي - pdf aramo 5,893 1392-12-28، 08:44 صبح
    آخرین ارسال: ashiansaz6825
      پاور پوینت تاریخ برنامه ریزی Sh.N 462 1392-11-16، 10:35 صبح
    آخرین ارسال: Sh.N
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور 46 دقیقه‌ی پیش mahshid -jm beny مشاوره کنکور
      تغییر تاریخ کنکور ارشد 1 ساعت پیش mahsa.bazri mahsa.bazri تالار گفتمان طراحی شهری
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 2 ساعت پیش mahshid -jm پریسا جون مشاوره کنکور
      درخواست رایگان  کتاب الفبای شهر از محمود برآبادی 4 ساعت پیش shahab_fallahpour shahab_fallahpour کتب فارسی
      عضوگیری کارگروه ویژه طراحی شهری ویژه ارشد 95 5 ساعت پیش AliReza taoke تالار گفتمان طراحی شهری
      مشاوره برنامه ریزی  برنامه مطالعاتی تابستان 94 6 ساعت پیش farzaan farzaan مشاوره کنکور
      اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 6 ساعت پیش فرانک. جواهری a.veysinezhad تالار گفتمان طراحی شهری
      خبر ویژه  آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 8 ساعت پیش URBAN 98 .Utopia منابع
      درخواست رایگان  تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار م... 8 ساعت پیش maryam azari maryam azari پرسش و پاسخ
      درخواست رایگان  تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار م... 8 ساعت پیش maryam azari maryam azari مشاوره متفرقه
      روز راهجیری (Raahgiri) در هند، ایجاد یک تفاوت برای جوانان دارای معلولیت 10 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
      مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 دیروز AliReza pouya_831 مشاوره کنکور
      دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایر... دیروز AliReza AliReza عکس ، فیلم و mp3
      پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom AliReza لیست پایان نامه های ایران شهرساز
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza rahamas تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل