امتیاز موضوع:
  • 111 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot)
Rainbow 
این جزوه دردروس برنامه ریزی شهری وطرح شهرسازی خیلی به درد میخوره...

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   swot.pdf (اندازه: 627.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 918)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra ، sbarzegar ، محبوبه 85 ، jozef ، somita ، asghar67 ، reza1366 ، golazin ، haydariyan ، narges 17 ، 0RKIDEH ، ahmad lotfi ، isatis92 ، m.mohammadzadeh ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، ali_ahmadi ، .Utopia ، MHAKBARI ، forbiddenland ، godonly ، atelieahjam ، yasmin44 ، elham90
مهندس
دستت درد نکنه خیلی عالی بود از این نمونه جزوه ها بازم داری بزار خیلی استقبال میشه
مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بسیار متشکرم از این مدل در پروژه های زیادی به ویژه در زمینه شهرسازی و برنامه ریزی شهری استفاده می شود این مدل اصطلاحی است که برای شناسایی نقاط قوت و ضعف داخلی و فرصت و تهدیدهای خارجی که یک سیستم با آن روبروست به کار برده می شود البته توضیح آن مقداری طولانی می باشد در مجموع کاربرد فراوانی دارد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
لطفا بنویسید این فایل برای اعضای ویژه است که الکی ثبت نام نکنیم!!!!45

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط amindatcom
    (۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۲۵ عصر)sara666666 نوشته است: لطفا بنویسید این فایل برای اعضای ویژه است که الکی ثبت نام نکنیم!!!!45
    سلام،خوش آمدید. به عنوان تالار اگر دقت میکردید،متوجه می شدید.
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    با توجه به شمار دانلود فایل و مفید بودن اون و نیاز اعضا، از مدیریت سایت تقاضا میکنم فایل رو به قسمت دانلود عمومی منتقل کنند،ممنون.

پاسخ
     سپاس شده توسط amindatcom

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,714 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: mtalkhab
      غیر رایگان جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 2 6,657 ۱۳۹۴-۷-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,577 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 24 23,817 ۱۳۹۴-۱-۲۴، ۰۴:۵۵ عصر
      نقش علم سنجش از دور در مدیریت وبرنامه ریزی شهری محمد یگانه 0 1,566 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      جزوه بوم شناسی دکتر لقایی maryam taban 6 4,308 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۰:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: maryam taban
      خلاصه جزوه دست نویس درک و بیان دانشگاه تهران maryam taban 1 2,010 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۵۱ صبح
    آخرین ارسال: zahra2130
      دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 3 5,293 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
      اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي - pdf aramo 3 9,743 ۱۳۹۲-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۴ صبح
    آخرین ارسال: ashiansaz6825
      پاور پوینت تاریخ برنامه ریزی Sh.N 0 1,485 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: Sh.N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان