امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته ارشد آزاد طراحی شهری ؟؟
سلام دوستان خسته نباشید

به نظر شما انتخاب رشته ارشد طراحی شهری آزاد به لحاظ کیفیت تدریس و هیئت علمی چه جوری طبقه بندی کنم بهتره؟

طراحی شهری علوم تحقیقات - طراحی شهری تهران مرکز - طراحی شهری مشهد - طراحی شهری قزوین - طراحی شهری یزد

معمولا کلاسا چند روز در هفته اس ؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
درود برشما
درمورد طبقه بندی شما باید کسی ک تمام اساتید این دانشگاه ها رو بشناسه کمکتون کنه
اما با توجه ب پیشینه و شنیدها حاکی از این هست ک علوم تحقیقات در درجه اول قرار میگیره
کلاسها هم 2روز در هفته و معمولا اخر هفته برگزار میشه
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۱۱-۱۶، ۰۵:۱۵ عصر)elham90 نوشته است: درود برشما
درمورد طبقه بندی شما باید کسی ک تمام اساتید این دانشگاه ها رو بشناسه کمکتون کنه
اما با توجه ب پیشینه و شنیدها حاکی از این هست ک علوم تحقیقات در درجه اول قرار میگیره
کلاسها هم 2روز در هفته و معمولا اخر هفته برگزار میشه
موفق باشید...
خیلی ممنون از راهنماییتون به نظر شما اگه تهران مرکز انتخاب اول بزنم احتمال قبولیم بیشتر نمیشه؟؟؟ با توجه به این که برای کنکور امسال اونقدر درس نخوندم.........

پاسخ
34 نفر از این موضوع بازدید کردن اما فقط یک نفر جواب داده 2

پاسخ
کلاس ها همون طور که مهندس الهام گفتند دو روز در هفته است (چهارشنبه و پنج شنبه)
اما برای احتمال قبولی به نظرمن کنکور اصلا قابل پیش بینی نیست مخصوصا از نوع ازادش که هر سال با یک تحول و شک جدید همراهه78 اما اگر یک نگاهی به اخرین ترازهای قبولی بندازید دستتون بیاد که سال گذشته هر دانشگاه چه قدر گرفته و اخرین ترازش چند بوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۱۱-۱۶، ۰۹:۴۱ عصر)shahryar نوشته است: کلاس ها همون طور که مهندس الهام گفتند دو روز در هفته است (چهارشنبه و پنج شنبه)
اما برای احتمال قبولی به نظرمن کنکور اصلا قابل پیش بینی نیست مخصوصا از نوع ازادش که هر سال با یک تحول و شک جدید همراهه78 اما اگر یک نگاهی به اخرین ترازهای قبولی بندازید دستتون بیاد که سال گذشته هر دانشگاه چه قدر گرفته و اخرین ترازش چند بوده
خیلی خیلی ممنون مهندس
من که هرچی تو سایتا میگردم اونقدر ترازای آزاد نزدن.......

پاسخ
به نظر من ازاد قزوین هم خوبه اگه در مورد
علوم تحقیقات - تهران مرکز به نتیجه نرسیدید قزوین رو انتخاب کنید.کلاسا هم معمولا 2 روز هست اگه کارشناسی شهرسازی خونده باشید که احتملاش هست که 1 روز در هفته باشه
5
آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۱-۱۱-۱۶، ۱۰:۰۶ عصر)m.urbandesigner نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۱۶، ۰۹:۴۱ عصر)shahryar نوشته است: کلاس ها همون طور که مهندس الهام گفتند دو روز در هفته است (چهارشنبه و پنج شنبه) اما برای احتمال قبولی به نظرمن کنکور اصلا قابل پیش بینی نیست مخصوصا از نوع ازادش که هر سال با یک تحول و شک جدید همراهه78 اما اگر یک نگاهی به اخرین ترازهای قبولی بندازید دستتون بیاد که سال گذشته هر دانشگاه چه قدر گرفته و اخرین ترازش چند بوده
خیلی خیلی ممنون مهندس من که هرچی تو سایتا میگردم اونقدر ترازای آزاد نزدن.......
من توی سایت با عنوان "تراز آخرین" جستجو کردم به این نتایج رسیدم. چون کاملا یادم هست زمانی که نتایج ازاد توی شهریور اعلام شد دوستان تراز ها و رتبه هاشون رو گذاشتند
http://www.iranshahrsaz.com/search.php?a...order=desc

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، Brightness
تهران ریسکش بالاس
اگر می خواین حتما امسال قبول شین شهری ک هستین اگر طراحیشهری داره انتخاب کنین تا از سهمیه بومی هم استفاده کرده باشین
اگر هم تهران اصرار بر قبولیشو دارین ریسکشو بپذیرین و امسال شرکت کنین اگر قبول نشدین براتون تجربه بشه برا سال اینده ک رقباتو در چه سطحی هستن و شما باید ب کجا برسین...
موفق باشید...

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,239 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,352 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,045 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,103 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 958 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,510 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,043 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان