امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در مورد تهیه عکس با قابلیت زوم بسیار بالا از نقشه های google earth
میخوام نقشه کامل یک شهر رو از google earth به صورت تصویر داشته باشم.قبلا یک نقشه دیده بودم به صورت فایل عکس و با حجم حدود 500 مگابایت که هرچه قدر زوم میکردی کیفیت پایین نمی آمد و تا همان حدی که google earth نشان میده کیفیت داشت ,نمیدانم با چه نرم افزار یا برنامه ای انجام شده بود.ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,098 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان نقشه پهنه‌بندی ناحیه 6 منطقه 6 تهران Mahhdy 4 2,681 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۰:۵۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست کادر واسه نقشه FaTyJo0oN 4 5,267 ۱۳۹۳-۱۲-۲۳، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohammad 95
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,437 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  آسیب شناسی ساختمان های شهری archopedia 0 1,045 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: archopedia
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,022 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,544 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,125 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,628 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,114 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان