امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
150 سوال>>دانلود سوالات و جواب ارشد 1392-برنامه ریزی شهری
اون اب معدنی و این چیزا من 1 رو زدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۵:۳۸ عصر)avindar1367 نوشته است: 1818181818

آقا چرا من نمیتونم دانلود کنم؟؟؟
اصلا نمیبینم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    Question 
    کدام دو نفر در مورد مفهوم خیابان اختلاف نظر داشتن؟
    کاربرد آجر در کدام دوره بود؟
    آستانه جمعیتی منظومه روستایی؟
    سوالاتی که الان یادم میاد،دوستان نظر بدین.18

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    به خاطر اینکه الان و از قبل هم سیاست همین بوده بازم باید تا هفته بعد که کلید میاد صبر کنیم.اون سوال گزینه 4 مشد همیشه این جور سوالای تالیفی اون جوابی که طولانی تر جواب میشه.من سوالا رو با گزینه هاش دارم یکی یکی میزارم همینجا.2:اولین شهر و پایتخت منادی یکتا پرستی و خر دای یگانه بدون صورت کدام شهرمصر است؟ 1)اختاتون 2)قاهره 3)کاهون 4)ممفیس
    آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
    پاسخ
    انصافا زود بزار خیلی ارم کلی زحمت کشیدم 8 ماه فیکس

پاسخ
    دو نفری که کلا باهم اختلاف داشتن هاوارد و لوکوربوزه ولی در مورد خیابونش نمیدونم و نزدم
    استانه جمعیتی منظومه روستایی هم نزدم.
    کاربرد اجر هم برا سلجوقی بود
    سوالایی که به شهرهای خاصی مربوط میشد نزدم چون نه دیده بودم و نشنیده بودم
    حالا شما بگین کدوم میشد

پاسخ
    دو نفری که اختلاف نظر داشتن لوکوربوزیه و جیکوبز بود

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۶:۰۱ عصر)avindar1367 نوشته است: دو نفری که اختلاف نظر داشتن لوکوربوزیه و جیکوبز بود

هاوارد و لوکوربوزیه هم باهم اختلاف نظر شدید داشتن
    اونم سر تراکم.

پاسخ
    راستی جان راسکین و ویلیام موریس تو کتاب شهرسازی تخیلات واقعیات جز فرهنگ گرا هستن ولی تو اون سوال گزینه فرهنگ گرا نداشت. اصلاح گرا بود و ارمان گرا کدوما میشد؟؟؟

پاسخ
    من میگم جیکوبز و لوکوریوزیه

چون لوکوریوزیه مخالف خیابان و جیکوبز موافق خیابان هستش

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,834 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,549 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,036 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,621 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,081 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,890 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,706 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 980 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان