ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خسته نباشید-کنکور امسال چطور بود؟(ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 92)
سلام

خسته نباشید-کنکور امسال چطور بود؟(ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 92)

آیا مطالب سایت یا آزمون ها به شما کمک کرد؟
آخرین ارسال های من :

2
RE: خسته نباشید-کنکور امسال چطور بود؟(ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 92)
افتضاح بود. ژر از غلط

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: Brightness ، sas.mmt
    3
    بچه ها چه طور دادین کنکورو؟

به نظرتون آسون بود؟

آخرین ارسال های من :
      4
      tفکر میکنم کلی غلط زدم جواب هارو نمیذارین؟

آخرین ارسال های من :
        5
        درود:
        من برنامه ریزی شرکت کرده بودم،راحت تر از اونی بود که فکرش میکردم ولی حیف شد 2ماه آخر دیدم نمیرسم همه منابع رو بخونم و رتبه تک رقمی بیارم دیگه خوب نخوندم،شاید این دو ماه آخر هم مثل قبل میخوندم راحت زیر 50 می آوردم.کاش این افسوس ها و حیف ها روزی دست از سر ما بردارن.
        آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
        در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
        اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
         سپاس شده توسط: farnaz87
        6
        من راضی بودم رشته ام طراحی شهری بود ۳۸تا رو جواب ندادم.۸۰تا رو درست زدم و ۱۲تا رو شک دارم

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط: mery
          7
          kasi hast 2 kalam rajeb be konkure tarahi shahri bahash beharfam aya?7

آخرین ارسال های من :
          8
          (1391-11-19، 11:40 عصر)نیلوفر1990 نوشته است:  من راضی بودم رشته ام طراحی شهری بود ۳۸تا رو جواب ندادم.۸۰تا رو درست زدم و ۱۲تا رو شک دارم

9
          کنکور امسال برا من آزمایشی بود و کنکور اصلی من سال دیگست؛ اما تجربه جالبی بود برام. فضای کنکور ارشد واسه من خیلی با کارشناسی فرق داشت و اصولاً احساس می کنم که فشار روانی کمتری نسبت به کارشناسی داره. با اینکه رشته من شهرسازی نیست و فقط چندتا از منابع ارشد رو خوندم احساس کردم کنکور سختی نبود. چند روز قبل کنکور سیر اندیشه ها در شهرسازی رو شروع کرده بودم و چندتا سوال از اون بخشی که خونده بودم اومده بود. کلی حال کردم.
          راستی حوزه امتحانی با اینکه اون سر تهران بود و امتحان توی ساختمونای قبل از جنگ جهانی اول برگزار میشد اما یک اتفاق جالب افتاد که حسابی باعث خنده همه شد و اونم این بود که عمو قناد اومده بود کنکور بده 1
          البته چیزی که خیلی فاجعه بار بود این بود که به دلیل دلیل کمبود و بی توجهی مراقبان محترم جلسه و همچنین یکسان بودن دفترچه های افراد یک ستون، وقتی داشتم از جلسه می رفتم بیرون با خیل وسیعی از همکاری مهندسان حال یا آینده مواجه شدم که البته بسی جای تأسف داشت. افتضاح تا این حد بود که نفر پشت سر من وسط جلسه با من حرف میزد و خداروشکر از اونجا که من فقط 25 تا از سوالا رو بیشتر جواب نداده بودم چیزی گیرش نیومد. البته اگرم بیشتر زده بودم عمراً بهش نمیگفتم 4

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط: ایلیا ، mery
          10
          (1391-11-21، 09:43 صبح)iman777 نوشته است:  کنکور امسال برا من آزمایشی بود و کنکور اصلی من سال دیگست؛ اما تجربه جالبی بود برام. فضای کنکور ارشد واسه من خیلی با کارشناسی فرق داشت و اصولاً احساس می کنم که فشار روانی کمتری نسبت به کارشناسی داره. با اینکه رشته من شهرسازی نیست و فقط چندتا از منابع ارشد رو خوندم احساس کردم کنکور سختی نبود. چند روز قبل کنکور سیر اندیشه ها در شهرسازی رو شروع کرده بودم و چندتا سوال از اون بخشی که خونده بودم اومده بود. کلی حال کردم.
          راستی حوزه امتحانی با اینکه اون سر تهران بود و امتحان توی ساختمونای قبل از جنگ جهانی اول برگزار میشد اما یک اتفاق جالب افتاد که حسابی باعث خنده همه شد و اونم این بود که عمو قناد اومده بود کنکور بده 1
          البته چیزی که خیلی فاجعه بار بود این بود که به دلیل دلیل کمبود و بی توجهی مراقبان محترم جلسه و همچنین یکسان بودن دفترچه های افراد یک ستون، وقتی داشتم از جلسه می رفتم بیرون با خیل وسیعی از همکاری مهندسان حال یا آینده مواجه شدم که البته بسی جای تأسف داشت. افتضاح تا این حد بود که نفر پشت سر من وسط جلسه با من حرف میزد و خداروشکر از اونجا که من فقط 25 تا از سوالا رو بیشتر جواب نداده بودم چیزی گیرش نیومد. البته اگرم بیشتر زده بودم عمراً بهش نمیگفتم 4
          دفترچه های همه یکسانه نه فقط ماله یک ستون اینم از کرامات سازمان سنجشه :D

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط: mery
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 687 1396-4-28، 02:40 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 548 1396-4-24، 02:56 عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 553 1396-4-21، 07:00 عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 811 1396-3-20، 12:08 صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 792 1396-3-17، 10:44 عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 637 1396-3-17، 09:12 عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 681 1396-3-16، 06:03 عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 516 1396-3-16، 06:03 عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 995 1396-2-13، 04:39 عصر
            راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 437 1396-1-30، 05:37 عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
            متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-19 dariush60 mitrabegi زندگی در اوکراین
            منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
            مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
            دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
            دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
            دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
            چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
            آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
            شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
            تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
            راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
            کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
            فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل