ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Wink  سوالات تکراری ارشد طراحی شهری 92
سلام دوستان
خیلی جالب بود که در قسمت زبان عمومی و تخصصی 15 سوال از کنکور پارسال اومده بود من یه جورایی شگفت زده شدم سه تا passage هرسال در بخش زبان مطرح می شه که هر سه تای آن از کنکور سال گذشته آمده بود. امیدوارم همه دوستای عزیز که کنکور طراحی شهری داشتند همه رو درست زده باشند.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، saminta ، Sahab ، elham90
2
RE: سوالات تکراری ارشد طراحی شهری 92
اصن من کف کردم...این دیگه چی بودد!!15 تا سوال ...خوبه حالا گزینه ها جا به جا بودد..:))))
من که زبان 91 اصن نگاشم نکرده بودم...:)))

آخرین ارسال های من :
3
من که هنوز تو شوک این سوالای تکرارییییم

اصلا باورم نمیشه.26

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: M.Noori
    4
    این کنکور بود یا ؟اکثریت تابلو بودندی! تابلو بود. امسال هم رقابتها و درصدا خیلی نزدیکن.

آخرین ارسال های من :
      5
      امسال درصد زبان دیدنی پارسال نفر اول 26 زده امسال زیر 50 نیست حتما

6
      (1391-11-19، 01:48 عصر)sajjad21 نوشته است:  امسال درصد زبان دیدنی پارسال نفر اول 26 زده امسال زیر 50 نیست حتما

مگه همه زدن؟؟؟؟2 اینجوری نگین تو رو خدا18
      آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: mery
      7
      ای بابا اینجور که من اعصابم ریخت به هم ... من وقت نداشتم واسه زبان تازه تست های سال قبلم ندیدم شما که میگین تکراری بودن یعنی گزینه ها هم عینا تکراری بودن ؟؟ 2 (ویرایش : الان نگاه کردم دیدم حق درست میگین .. تف به این شانس)
      تحلیلم که سخت بود 7

آخرین ارسال های من :
        8
        منم مال پارسالو نخونده بودم 46

آخرین ارسال های من :
          9
          vaghean nemishe hich eterazi kard?benazaram bayad be 20.30zang zad goft

آخرین ارسال های من :
             سپاس شده توسط: mery
            10
            0

0
            vaghean nemishe hich eterazi kard?benazaram bayad be 20.30zang zad goft.la aghal zaribesho bokonan1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 148 1396-1-27، 09:54 عصر
            آخرین ارسال: alireza
              کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 12,433 1396-1-27، 06:33 عصر
              20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 742 1396-1-23، 04:01 عصر
              20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 629 1396-1-19، 02:15 صبح
            آخرین ارسال: nasim ashrafi
              جزوه جلسه اول تحلیل فضای شهری دکتر سینا علایی alireza 414 1395-8-19، 12:58 صبح
              خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 213 1395-8-1، 02:43 صبح
            آخرین ارسال: mojtaba.db
              همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 466 1395-7-19، 03:12 صبح
              همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 427 1395-7-19، 03:11 صبح
              ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 532 1395-7-18، 01:07 صبح
              اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 alireza 636 1395-7-18، 01:06 صبح
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آمار انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 دیروز alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
              آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              نگاهی به شاخص های توسعه پایدار دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              15 شهر سبز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              جهانی شدن دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              نوزایی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              بافت فرسوده محله طردشت دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              بازار تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
            جستجو
            جستجوی گوگل