امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات تکراری ارشد طراحی شهری 92
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۱:۴۸ عصر)sajjad21 نوشته است: امسال درصد زبان دیدنی پارسال نفر اول 26 زده امسال زیر 50 نیست حتما

پارسال هم من خیلی ها رو دیدم 40-50 زدن....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۰، ۰۹:۰۸ صبح)arghghavan نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۱:۴۸ عصر)sajjad21 نوشته است: امسال درصد زبان دیدنی پارسال نفر اول 26 زده امسال زیر 50 نیست حتما

پارسال هم من خیلی ها رو دیدم 40-50 زدن....
    دوست عزیز نفر اول طراحی شهری پارسال زبان 26.67 زده بوده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    در کل بچه ها انشالله همه درصداتون خوب بشه

پاسخ
    سلام
    دوستان کلید اولیه 29 بهمن منتشر میشه

پاسخ
    آه......من که از تکراری بودنشون در پوستم نمی گنجیدم چون اصلا تو فاز زبان نبودم. 78 ذهنم هم یاری نمی کرد که این سوالای تکراری رو کی دیدم وتو چه آزمونی!! همش فکر میکردم تو یکی از آزمونای آنلاین بوده چون واقعا مسخره بود که سوالای کنکور پارسال رو آورده باشن!! ولی آورده بودن دیگه!! هرچند من کاملا یه ساعت برای زبان وقت داشتم...... معلوم نیست چه شود ابدا معلوم نیست....7

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ای خدا کاش امسالم اینطوری باشه !

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        خدا نکنه امسال اینجوری باشه!!! حق خیلیمون پارسال اینجوری خورده شد ایشالا امسال اونایی که واقعا درس خوندن و حقشونه به نتیجه خوب برسن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        نقل قولی از اعضا و صحت خبر :
        نقل‌قول: سلام دوستان
        خیلی جالب بود که در قسمت زبان عمومی و تخصصی 15 سوال از کنکور پارسال اومده بود من یه جورایی شگفت زده شدم سه تا passage هرسال در بخش زبان مطرح می شه که هر سه تای آن از کنکور سال گذشته آمده بود. امیدوارم همه دوستای عزیز که کنکور طراحی شهری داشتند همه رو درست زده باشند.
        آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,992 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,254 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,344 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,294 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,159 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,512 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,711 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,588 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان