امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل تکرار 15 سوال زبان سال قبل در کنکور طراحی شهری چه بود؟
طراحی شهری ها جواب ها رو بگین خوب
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من فکر کردم شاید میخواستن تأثیر زبانو کم کنن یعنی راحت میشد 50% زد شایدم دیگه اینقدر اهمیت نمیدن به ارشد که حوصله سوال جدید طرح کردن هم نداشتن طراحان محترم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسایی که زبان رو اون 15 تا رو زدن و نصف درصد ها رو بردن بگن 42اقلا بدونیم چقدر از بچه ها خوش به حالشون شده و ما بیچاره2

پاسخ
 سپاس شده توسط mery
شانس،فقط یه سری شانس آوردن
اما خوب ما هم اگه قبول شیم،حد اقل میگیم شانسی نبوده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من به زبانم کلی امیدوار بودم که شاید یکم رتبمو جا به جا کنه! ولی سوالات سال قبل رو نخونده بودم اصلا!!!2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط **urban designer
    vaghean nemishe hich eterazi kard?benazaram bayad be 20.30zang zad goft.la aghal zaribesho bokonan1

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      vaghean nemishe hich eterazi kard?benazaram bayad be 20.30zang zad goft.la aghal zaribesho bokonan1

پاسخ
      چتونه سخت مییاد اعتراض میکنید چرا سخته مثل سال 90 اسون مییاد بازم اعتراض میکنید بابا اگه سخته برای همه سخته و اگه اسونه برای همه واقعا انسان ها هیچ وقت قناعت ندارند

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      asan marboot be sakht ya asoon bodane soala niast.3ta matne zabane parsal eynan tekrar shode,in vaghean doroste va meyare snjeshe??yani 15soal onam to ye dars mese zaban!!be nazaram in hich rabti be sakht boodan ya naboodan nadare

پاسخ
      واقعا براشون متاسفم....همه چی مسخره بازی شده کمه حالا شد نوبت کنکور؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,501 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان