امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصد های احتمالی خودتان را اینجا بنویسید...
سلام

طراحی شهری و برنامه ریزی شهری

آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۲:۲۷ عصر)AliReza نوشته است: سلام

طراحی شهری و برنامه ریزی شهری

مهندس هنوز نه به داره! نه به باره!
تا وقتی ازمون سنجش جوابارو تو سایت نزاره نمیشه خیلی رو درصدای احتمالی حساب وا کرد و از اونجایی که کنکور اسون بوده حتی 1 جواب بیشتر هم سرنوشت سازه!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یکی از دوستام طراحی شهری شرکت کرده به نظرتون یا این درصدا رتبه ش حدود چند میشه؟!!!شانس قبولی داره برای اینکه بره دنبال اسکیس یاد گرفتن و خرج کردن پای کلاس؟!یه تاپیک تخمین رتبه راه بندازین
زبان 30 درصد
مباحث 35 درصد
تاریخ و مبانی و تحلیل حدود 55 درصد
معدل کارشناسیشم 16.5

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۴:۳۸ عصر)soheilarch نوشته است: یکی از دوستام طراحی شهری شرکت کرده به نظرتون یا این درصدا رتبه ش حدود چند میشه؟!!!شانس قبولی داره برای اینکه بره دنبال اسکیس یاد گرفتن و خرج کردن پای کلاس؟!یه تاپیک تخمین رتبه راه بندازین
زبان 30 درصد
مباحث 35 درصد
معدل کارشناسیشم 16.5

چه جوریه در آوردین درصدا رو مگه یادتونه سوالا مال کدوم درس بود؟؟ اگه کسی دفترچه رو داره اینجا هم بذاره خوب
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۵:۳۴ عصر)**urban designer نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۴:۳۸ عصر)soheilarch نوشته است: یکی از دوستام طراحی شهری شرکت کرده به نظرتون یا این درصدا رتبه ش حدود چند میشه؟!!!شانس قبولی داره برای اینکه بره دنبال اسکیس یاد گرفتن و خرج کردن پای کلاس؟!یه تاپیک تخمین رتبه راه بندازین
زبان 30 درصد
مباحث 35 درصد
معدل کارشناسیشم 16.5

چه جوریه در آوردین درصدا رو مگه یادتونه سوالا مال کدوم درس بود؟؟ اگه کسی دفترچه رو داره اینجا هم بذاره خوب
نمیدونم احتمال میده این مقدار زده باشه.کسی میتونه راهنمایی کنه رتبه اش تو چه رنجی میشه؟

پاسخ
up....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,643 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 739 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 751 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 793 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 743 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان